Rękawice

W tej kategorii nie ma produktów.

Wykonywanie takich prac, jak spawanie, piłowanie drewna oraz wiele innych nie należy do najprzyjemniejszych dla ludzkich dłoni. Dłuższe trzymanie w nich poszczególnych narzędzi nie tylko bardzo często skutkuje naciągnięciem, czy pęknięciami skóry, ale niekiedy zdecydowanie bardziej poważnymi konsekwencjami. Szczególnie powinny pamiętać o tym osoby, które w swojej pracy mają do czynienia z ogniem. Żywioł ten jest bowiem w stanie w dużym stopniu narazić ich kończyny na odniesienie dużych obrażeń. Aby uniknąć niepotrzebnego ryzyka, należy więc przed rozpoczęciem danej pracy fizycznej zaopatrzyć się w odpowiednio wysokiej klasy rękawice robocze, dostępne w ofercie hurtowni Rombor. Ich różnorodność pod względem rozmiaru oraz przeznaczenia sprawia, że każdy klient jest w stanie bez problemu znaleźć parę adekwatną do swoich potrzeb.

Ochronne, spawalnicze i wiele innych rodzajów rękawic dostępnych w Rombor

Klientom możemy zaoferować m.in. rękawice ochronne powlekane gumą, wykonane z poliestru powlekane latexem oraz wzmacniane wysokiej jakości skórą bydlęcą. Pierwsze z wymienionych artykułów charakteryzują się przede wszystkim tym, iż zostały wykonane z wysokiej jakości dzianiny. Ponadto są bardzo odporne na rozdarcia, pęknięcia oraz inne uszkodzenia. Pamiętać należy również o tym, że powstały one w zgodzie z normami EN388 i EN420, co oznacza, że doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie dłoni, zwłaszcza przy wykonywaniu prac z zakresu budownictwa oraz przemysłu transportowego. Rękawice ochronne z poliestru i jednocześnie powlekane latexem, o których także wspomnieliśmy, zasługują na uznanie ze względu na posiadane przez nie ściągacze, które sprawiają, że opisywane produkty doskonale przylegają do dłoni. Poza tym cechuje je znaczna rozciągliwość i wytrzymałość, choć są bardzo lekkie i cienkie. Pragniemy również zaznaczyć, że one także wykonane zostały według norm EN388 i EN420. Jeśli zaś chodzi o wymienione przez nas chwilę wcześniej rękawice wzmocnione bydlęcą skórą, warto wspomnieć, że doskonale sprawdzą się w przemyśle ciężkim, ponieważ zapewniają perfekcyjny chwyt, a także rzadko spotykaną trwałość. Innym ich istotnym atutem jest fakt, że zarówno o każdej porze roku – niezależnie od temperatury – zapobiegają poceniu się dłoni, co na dłuższą metę zawsze bywa dość męczące.

Artykuły chroniące dłonie przed obrażeniami

Wyżej opisane trzy rodzaje proponowanych przez nas produktów są jednak tylko jednymi z wielu, które mamy przyjemność zaoferować klientom Rombor. Wśród nich właściwie od zawsze szczególnym zainteresowaniem cieszą się rękawice spawalnicze. One także znalazły się w naszej ofercie. Dużą popularność zyskał zwłaszcza model TIG 11 Yellow, którego zaletami jest zastosowanie w procesie ich produkcji niezwykle odpornych na gorąco oraz ogień nici z kevlaru. Poza tym skóra bydlęca dwoinowa oraz kozia skóra licowa zapewniają całkowity brak odczuwalności zmęczenia chronionych oferowanymi rękawicami rąk nawet po dłuższym użytkowaniu ich w pracy spawacza i nie tylko. Długość artykułów (35 cm) stanowi gwarancję bezpieczeństwa nie tylko dla dłoni, ale również przedramion, co także należy uznać za ważną cechę rękawic spawalniczych przez nas dystrybuowanych.

Informacja