Jest 105 produktów.

Łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego

Sklep internetowy ROMBOR jest miejscem, w którym nasi Klienci mogą pozyskać najpopularniejsze wyroby toczne, m.in. służące do przenoszenia obciążeń osiowych i/lub promieniowych. Wśród nich znajdują się oczywiście również łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego. Pozyskując je poprzez skorzystanie ...

Łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego

Sklep internetowy ROMBOR jest miejscem, w którym nasi Klienci mogą pozyskać najpopularniejsze wyroby toczne, m.in. służące do przenoszenia obciążeń osiowych i/lub promieniowych. Wśród nich znajdują się oczywiście również łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego. Pozyskując je poprzez skorzystanie z przygotowanej przez nas oferty, możesz być pewien otrzymania wyrobów najwyższej klasy, będących w stanie usprawnić działanie każdego, wyposażonego w nie mechanizmu na bardzo długi czas. Jeśli dodamy do tego atrakcyjność cenową proponowanych łożysk oraz dużą ich ilość w magazynie, nikogo nie powinna dziwić ich znaczna – na tle innych artykułów dostępnych w naszym sklepie artykułów – popularność.

Co oznacza brak pierścienia w łożyskach walcowych?

Łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego, jak sama ich wskazuje, pozbawione są jednego z podstawowych elementów większości tego typu artykułów. Z czym zatem to się wiąże? Mówiąc najprościej, proponowane w tym miejscu produkty mogą być montowane wyłącznie w obudowie lub oprawie. Nie uda się natomiast umieścić ich na wale. Poza tą cechą dostępne w naszym sklepie produkty nie różnią się natomiast szczególnie od tych, reprezentujących – tak to ujmijmy – podstawową wersję. Łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego są więc wyjątkowo wytrzymałe i bez problemu radzą sobie z przenoszeniem nawet szczególnie dużych obciążeń. Ich rozłączna budowa sprawia natomiast, że składające się na nie części bez trudu mogą zostać od siebie oddzielone. Ponadto tego rodzaju łożyska dostępne są w różnych rozmiarach, a za ich wykonanie odpowiadają najbardziej cenione na rynku firmy, takie jak: FAG, SNR czy TORRINGTON.

Rozłączna budowa łożysk walcowych bez wewnętrznego pierścienia

Dystrybuowane przez nas łożyska walcowe bez pierścieni wewnętrznych stosowane są m.in. podczas konstruowania samochodów. Posiadane przez nie koszyki powstają natomiast z wyjątkowo odpornych na uszkodzenia tworzyw, do których zaliczyć należy przede wszystkim mosiądz. Każdy z oferowanych przez nas artykułów jest niezbyt wymagający pod względem konserwacji, co jest zasługą umożliwiającej rozdzielenie ich elementów budowy. Poza tym nośność w przypadku łożysk walcowych bez pierścienia wewnętrznego jest znacznie wyższa od tej, którą charakteryzują się chociażby łożyska kulkowe. Nic więc dziwnego, że są jednymi z najchętniej nabywanych przez naszych Klientów, do których – mamy nadzieję – dołączysz również Ty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań - do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy!

Less
Więcej
Wyświetlanie 1 - 24 z 105 produktów

Informacja