Łożyska baryłkowe wzdłużne

Jest 104 produktów.

Łożyska baryłkowe wzdłużne są powszechnie wykorzystywane podczas konstruowania różnego rodzaju maszyn. Swoją popularność w głównej mierze zawdzięczają skuteczności w przenoszeniu obciążeń zarówno osiowych, jak i promieniowych. Ponadto poziom ich funkcjonalności nie spada także w momencie, gdy dany mechanizm pracuje przy znacznej prędkości obrotowej. Zachęcamy więc wszystkich klientów Rombor do nabycia dowolnej ilości łożysk wzdłużnych, dostępnych w niskiej cenie i wielu odmianach.

Wyświetlanie 1 - 24 z 104 produktów

Łożyska baryłkowe wzdłużne o niejednolitej budowie

Łożyska baryłkowe wzdłużne oferowane przez nas różnią się między sobą pod co najmniej kilkoma względami. Mamy tu na myśli zwłaszcza ich rozmiar oraz pochodzenie. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom artykuły o wymiarach 110x190x48 mm, 75x160x51 czy 80x170x54 mm, które wykonane zostały przez takie firmy, jak: DKF, FAG, NIS oraz VBF. Ponadto dystrybuowane przez hurtownię Rombor łożyska baryłkowe wzdłużne występują w kilku wariantach, jeśli chodzi o ich budowę. Dysponujemy modelami wyposażonymi w koszyk z mosiądzu, stali czy w wersji wzmocnionej. Jak zatem widać, korzystanie z naszych usług niesie za sobą możliwość nabycia łożyska w największym stopniu odpowiadającego potrzebom oraz możliwościom finansowym klientów.

Długi okres eksploatacji jedną z zalet łożysk baryłkowych

Łożyska wzdłużne charakteryzuje wysoki poziom nośności ze względu na wyposażenie ich w znaczną liczbę elementów tocznych. Inną ich zaletą jest natomiast możliwość szybkiego (de)montażu, na co pozwala ich rozłączna budowa. Znaczna długość okresu eksploatacji również znajdzie uznanie w oczach szczególnie wymagających klientów, którzy poszukują artykułów zdolnych zachować swój nienaganny kształt nawet po upływie kilku lat od dokonania ich zakupu. Łożyska baryłkowe są odporne na korozję, wysokie temperatury oraz wilgoć, co sprawia, że mechanizm wyposażony w nie jest w stanie działać na najwyższych obrotach bez ryzyka wystąpienia awarii.

Łożyska baryłkowe wzdłużne niewymagające częstego używania smaru stałego

Warto zaznaczyć, że łożyska wzdłużne nie wymagają częstego nakładania na nich warstwy smaru stałego, ponieważ nawet przy osiąganiu dużych prędkości nie ulegają silnemu tarciu. Innym czynnikiem zachęcającym do zainteresowania się opisywanymi elementami jest możliwość zastosowania ich w wielu konstrukcjach ze względu na charakterystyczną dla nich uniwersalność. W razie potrzeby sięgają po nie twórcy maszyn górniczych, obrabiarek czy dźwigów.

Łożyska spełniające europejskie standardy rozmiarowe

Wszystkim klientom Rombor proponujemy osobiste przekonanie się o jakości widniejących w naszej ofercie łożysk baryłkowych wzdłużnych, produkowanych z najsztywniejszych materiałów i w zgodzie z europejskimi standardami wymiarowymi. Nabycie określonej ilości artykułów nie stanowi problemu, ponieważ pozostajemy do dyspozycji klientów przez 24 godziny na dobę i realizujemy składane zamówienia wyjątkowo sprawnie, co również wyróżnia nas na tle konkurencji.