Rolki nośne

Jest 183 produktów.

Rolka to podzespół maszynowy stosowany do prowadzenia wałów, tulei i innych elementów tocznych. Zaprojektowane są do poruszania się po wszystkich rodzajach powierzchni jezdnych. Stosuje się je w napędach krzywkowych, systemach przenośnikowych itp.
 
Rolki nośne to rolki specjalnie przeznaczone do przenoszenia wysokich obciążeń promieniowych, czyli zgodnie z nazwą mają dużą nośność. Z tego względu ich konstrukcja opiera się na łożyskach przeznaczonych do przenoszenia sił promieniowych, to jest na łożyskach igiełkowych i walcowych. Pozwalają na ciągłą i stabilną pracę elementów tocznych. Pierścień zewnętrzny wykonany może być z różnych materiałów, w zależności od potrzebnej twardości, ciężaru i podobnych czynników.
 
Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości rolki nośne. Nasze ceny są rozsądne, dodatkowo chętnie wspomagamy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem. Chętnie cię poznamy, jeśli więc możesz, to odwiedź nasze punkty dystrybucji w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś zamówił towar online. Natychmiast spakujemy i wyślemy żądane produkty.
 
Rolki nośne to element, który trzeba okresowo wymieniać. Czasami ze względu na specyfikę pracy lub błędy w konserwacji, wymiany muszą być częstsze, niż producent to przewidział. Kupowanie części zamiennych od producenta jest obarczone dodatkowymi kosztami, a czas dostawy długi. Na szczęście dzięki naszemu szczegółowemu katalogowi dobranie właściwego zamiennika nie jest trudne. Szybsze dostawy i niższe ceny - oto skutki współpracy z nami.

Wyświetlanie 1 - 24 z 183 produktów