Rolki popychaczy

Jest 170 produktów.

Rolka jest podzespołem mechanicznym zawierającym łożysko, stosowanym do prowadzenia tulei, wałów i innych elementów tocznych.
 
Rolki popychaczy (rolki krzywkowe) zamiast pierścienia wewnętrznego mają na stale wbudowany pełny gwintowany trzpień. Są przeznaczone do przenoszenia wysokich obciążeń promieniowych i osiowych. Zdolność do przenoszenia sił promieniowych wynika ze stosowania łożysk igiełkowych lub walcowych. Odporność na siły osiowe jest zapewniona przez solidne pierścienie boczne. Ważną zaletą rolek popychaczy jest łatwość montażu wynikająca z obecności wbudowanego gwintowanego trzpienia i nakrętki sześciokątnej.
 
Rolki popychaczy muszą być niezwykle wytrzymałe, by sprostać stawianym im zadaniom we wszelkiego rodzaju napędach krzywkowych, prowadnicach i systemach przenośników. Ich wyjątkowa budowa pozwala na znoszenie rozsądnych sił udarowych, które mają miejsce w tego typu sytuacjach.
 
Nasz sklep internetowy zawiera w swojej ofercie niezawodne rolki popychaczy. Punkty sprzedażowe i magazyny znajdują się w Częstochowie, Kłobucku oraz Pajęcznie. Przyjedź do nas osobiście, zobacz nasze ceny i skorzystaj z bogatego doświadczenia członków naszego zespołu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś zamówił towary online. Wyślemy je jak najszybciej.
 
Rolki popychaczy zużywają się, stąd występuje potrzeba okresowej ich wymiany. Dzięki naszemu przejrzystemu katalogowi łatwo dobierzesz odpowiedni zamiennik i zaoszczędzisz na czasie dostawy. Daj się zaskoczyć przez nasze ceny i oferowaną jakość.

Wyświetlanie 1 - 24 z 170 produktów