Łożyska liniowe - wały precyzyjne

Jest 62 produktów.
Wyświetlanie 1 - 24 z 62 produktów

Łożyska liniowe to często wykorzystywany element toczny. Bieżnia oraz kulki mogą swobodnie się poruszać zapewniając niskie tarcie oraz nieograniczone przesuwanie. Jednak żeby łożyska liniowe mogły być zamontowane w maszynie jako prowadnica liniowa, musi być uzupełniona o jeszcze jeden element. Drugą częścią składową są wały precyzyjne.

Wały do łożysk liniowych są wykonywane ze stali. Wykonuje się je metodą hartowania indukcyjnego, a w końcowym etapie są szlifowane. Mogą występować w dwóch rodzajach: wały lite lub drążone. Wały prowadzące znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Szczególnie często stosuje się je w robotyce, urządzeniach pomiarowych, stołach do cięcia oraz w dziedzinach bawełnianych, drzewnych oraz na liniach produkcyjnych. Zaletą tych produktów jest łatwość w montażu. Dostępne online wały to wyjątkowa stabilność wymiarowa. Dzięki temu zawsze otrzymają Państwo produkt w pełni zgodny z oczekiwaniami.

Oferowane przez nasz sklep internetowy wały precyzyjne występują w wielu wymiarach - dzięki temu łatwo znaleźć odpowiednią długość oraz szerokość wału. Nasza hurtownia sprowadza produkty wyłącznie od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zakupione wały są wysokiej jakości i cechują się trwałością, wytrzymałością oraz długim czasem eksploatacji. Jednocześnie zawsze dbamy o atrakcyjne ceny. Zależy nam na tym, żeby każdy nasz klient mógł kupić odpowiednie elementy toczne oraz miał satysfakcję z dokonanych zakupów.