Łożyska liniowe - wały precyzyjne

Jest 74 produktów.

Łożyska liniowe to często wykorzystywany element toczny. Bieżnia oraz kulki mogą swobodnie się poruszać zapewniając niskie tarcie oraz nieograniczone przesuwanie. Jednak żeby łożyska liniowe mogły być zamontowane w maszynie jako prowadnica liniowa, musi być uzupełniona o jeszcze jeden element. Drugą częścią składową są wały precyzyjne.

Wały do łożysk liniowych są wykonywane ze stali. Wykonuje się je metodą hartowania indukcyjnego, a w końcowym etapie są szlifowane. Mogą występować w dwóch rodzajach: wały lite lub drążone. Wały prowadzące znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Szczególnie często stosuje się je w robotyce, urządzeniach pomiarowych, stołach do cięcia oraz w dziedzinach bawełnianych, drzewnych oraz na liniach produkcyjnych. Zaletą tych produktów jest łatwość w montażu. Dostępne online wały to wyjątkowa stabilność wymiarowa. Dzięki temu zawsze otrzymają Państwo produkt w pełni zgodny z oczekiwaniami.

Oferowane przez nasz sklep internetowy wały precyzyjne występują w wielu wymiarach - dzięki temu łatwo znaleźć odpowiednią długość oraz szerokość wału. Nasza hurtownia sprowadza produkty wyłącznie od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że zakupione wały są wysokiej jakości i cechują się trwałością, wytrzymałością oraz długim czasem eksploatacji. Jednocześnie zawsze dbamy o atrakcyjne ceny. Zależy nam na tym, żeby każdy nasz klient mógł kupić odpowiednie elementy toczne oraz miał satysfakcję z dokonanych zakupów.

Wyświetlanie 1 - 24 z 74 produktów