Łożyska liniowe - zespoły liniowe

Jest 24 produktów.

W przemyśle maszynowym często występują miejsca, gdzie łożyska muszą wyróżniać się dużą wytrzymałością. Szczególnie tam, gdzie łożyskowanie wałów może przenosić większe obciążenia promieniowe i osiowe. W zależności od montażu może być potrzebne użycie zespołów liniowych.

Zespoły liniowe charakteryzują się lekką obudową, najczęściej wykonaną z aluminium. Podczas produkcji jest ona optymalizowana w taki sposób, żeby zapewnić jak największą wytrzymałość oraz sztywność. Z drugiej strony niewielka masa powoduje, że szybkie przyspieszenie łożyska nie wywołuje intensywnej siły bezwładności. Są dostępne łożyska otwarte lub zamknięte (w takich zespołach wał jest wspierany jedynie na swoich końcach). Niezależnie od wielkości lub rodzaju zespoły łożysk liniowych są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wytrzymałość, odporność na obciążenia oraz długi czas eksploatacji.

Łożyska liniowe - zespoły liniowe to produkt, który jest dostępny w wielu różnych zespołach, m.in. pojedynczych, podwójnych, a nawet poczwórnym. Wiele dostępnych wymiarów sprawia, że nasz sklep internetowy może zaopatrzyć w odpowiednie zespoły liniowe przy różnych maszynach. Oferowane produkty pochodzą od wielu renomowanych producentów. W ten sposób mogą Państwo bez problemów znaleźć łożysko spełniające odpowiednie wymogi. Przykładamy wiele uwagi to tego, żeby zadbać o szeroki wybór produktów najwyższej jakości, a jednocześnie oferować atrakcyjne ceny.

Podczas zakupów online szybko znajdą Państwo odpowiednie zespoły liniowe. W razie wątpliwości produkty w naszym sklepie można ze sobą porównać.

Wyświetlanie 1 - 24 z 24 produktów