Informacja

Producenci

Rolki  Jest 424 produktów.

Podkategorie

 • Rolki bieżne kulkowe

  Rolki, jako podstawowy element podzespołów maszynowych, aby dobrze spełniały swoją funkcję, powinny być trwałe i wykonane z najwyższą precyzją. Dzięki temu umożliwiają przenoszenie wysokich obciążeń, prowadzenie elementów tłocznych i wałów. W zależności od przeznaczenia, stosuje się w przemyśle kilka podstawowych typów: rolki bieżne kulkowe, rolki nośne i rolki popychaczy. Rolki bieżne bazują na łożyskach kulkowych i ze względu na szeroki wachlarz zastosowań, są jednymi z ważniejszych podzespołów przemysłowych. Dlatego też każdy sklep internetowy lub stacjonarny mający w sprzedaży elementy techniki liniowej jest w nie zaopatrzony. W naszej ofercie dostępny jest duży wybór rolek, wśród których łatwo znaleźć te o odpowiednich parametrach, aby odpowiadały potrzebom klienta. Ich struktura umożliwia szybkie i sprawne przymocowanie do innych elementów. Odpowiednia obciążalność i niska temperatura pracy to niewątpliwe zalety tego produktu. W ofercie online dostępne są różne rozmiary rolek, te najczęściej stosowane, jak również niestandardowe modele, co pozwala wybrać najodpowiedniejsze. Ceny rolek są zróżnicowane, wahają się od około 20 zł do kilkuset, w zależności od struktury i rozmiaru. Są to standardowe ceny tych podzespołów, przy czym istotną cechą jest tu wysoka jakość produktu. Rolki bieżne kulkowe o solidnym wykonaniu i wysokiej trwałości umożliwią stworzenie funkcjonalnej konstrukcji. Przed zakupem należy dokładnie zapoznać się z danymi technicznymi i określić, jaki typ i rozmiar rolek jest nam potrzebny.

 • Rolki nośne

  Rolka to podzespół maszynowy stosowany do prowadzenia wałów, tulei i innych elementów tocznych. Zaprojektowane są do poruszania się po wszystkich rodzajach powierzchni jezdnych. Stosuje się je w napędach krzywkowych, systemach przenośnikowych itp.
   
  Rolki nośne to rolki specjalnie przeznaczone do przenoszenia wysokich obciążeń promieniowych, czyli zgodnie z nazwą mają dużą nośność. Z tego względu ich konstrukcja opiera się na łożyskach przeznaczonych do przenoszenia sił promieniowych, to jest na łożyskach igiełkowych i walcowych. Pozwalają na ciągłą i stabilną pracę elementów tocznych. Pierścień zewnętrzny wykonany może być z różnych materiałów, w zależności od potrzebnej twardości, ciężaru i podobnych czynników.
   
  Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości rolki nośne. Nasze ceny są rozsądne, dodatkowo chętnie wspomagamy naszych klientów wiedzą i doświadczeniem. Chętnie cię poznamy, jeśli więc możesz, to odwiedź nasze punkty dystrybucji w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś zamówił towar online. Natychmiast spakujemy i wyślemy żądane produkty.
   
  Rolki nośne to element, który trzeba okresowo wymieniać. Czasami ze względu na specyfikę pracy lub błędy w konserwacji, wymiany muszą być częstsze, niż producent to przewidział. Kupowanie części zamiennych od producenta jest obarczone dodatkowymi kosztami, a czas dostawy długi. Na szczęście dzięki naszemu szczegółowemu katalogowi dobranie właściwego zamiennika nie jest trudne. Szybsze dostawy i niższe ceny - oto skutki współpracy z nami.

 • Rolki popychaczy

  Rolka jest podzespołem mechanicznym zawierającym łożysko, stosowanym do prowadzenia tulei, wałów i innych elementów tocznych.
   
  Rolki popychaczy (rolki krzywkowe) zamiast pierścienia wewnętrznego mają na stale wbudowany pełny gwintowany trzpień. Są przeznaczone do przenoszenia wysokich obciążeń promieniowych i osiowych. Zdolność do przenoszenia sił promieniowych wynika ze stosowania łożysk igiełkowych lub walcowych. Odporność na siły osiowe jest zapewniona przez solidne pierścienie boczne. Ważną zaletą rolek popychaczy jest łatwość montażu wynikająca z obecności wbudowanego gwintowanego trzpienia i nakrętki sześciokątnej.
   
  Rolki popychaczy muszą być niezwykle wytrzymałe, by sprostać stawianym im zadaniom we wszelkiego rodzaju napędach krzywkowych, prowadnicach i systemach przenośników. Ich wyjątkowa budowa pozwala na znoszenie rozsądnych sił udarowych, które mają miejsce w tego typu sytuacjach.
   
  Nasz sklep internetowy zawiera w swojej ofercie niezawodne rolki popychaczy. Punkty sprzedażowe i magazyny znajdują się w Częstochowie, Kłobucku oraz Pajęcznie. Przyjedź do nas osobiście, zobacz nasze ceny i skorzystaj z bogatego doświadczenia członków naszego zespołu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, byś zamówił towary online. Wyślemy je jak najszybciej.
   
  Rolki popychaczy zużywają się, stąd występuje potrzeba okresowej ich wymiany. Dzięki naszemu przejrzystemu katalogowi łatwo dobierzesz odpowiedni zamiennik i zaoszczędzisz na czasie dostawy. Daj się zaskoczyć przez nasze ceny i oferowaną jakość.