Łożyska liniowe - tuleje liniowe

Jest 2 produktów.

Sprzedaż online przeżywa obecnie niesłabnący rozwój. Jako sklep internetowy oferujemy Państwu nie tylko najwyższą jakość, ale i korzystne ceny, które z pewnością spotkają się z Państwa zadowoleniem.

Rynek maszyn i automatyki również cechuje się wprowadzaniem coraz to nowszych technologii, których zastosowanie wpływa na wyższą wydajność i precyzję podejmowanych działań. Przykładem innowacyjnych rozwiązań są łożyska liniowe. Mimo, iż nie stosuje się ich do dużych przeciążeń, to wyróżniają się funkcjonalnością, wysoką jakością wykonania oraz wygodą podczas użytkowania. Dlatego też nic nie stoi na przeszkodzie, by były stosowane w miejscach, gdzie dotychczasowe łożysko nie było narażone na duże obciążenia. Łożyska liniowe powinny być odpowiednio dobrane do wałów o małych rozmiarach.

Obok łożysk liniowych równie często wykorzystywane są tuleje liniowe. Wyróżnia się między innymi tuleje liniowe zamknięte.
Mają one cienkie ściany i zapewniają bardzo dobrą nośność z zachowaniem minimalnego przekroju. Każda z nich składa się z pierścienia, który odpowiada za uszczelnianie. Zamontowanie elementów wysokiej jakości do danego urządzenia zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Wszystko dzięki parametrów o charakterze ślizgowym. Jako profesjonaliści oferujemy Państwu tuleje i łożyska od licencjonowanych producentów. Występują one w zróżnicowanych wielkościach i nośności. Dbamy o opinię wśród Klientów, dlatego każda jest dla nas ważna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Na zapytania odpowiadamy najszybciej, jak to możliwe.

Wyświetlanie 1 - 2 z 2 produktów