Kleje cyjanoakrylowe

Jest 20 produktów.

 
Jeśli szukasz kleju do szybkiego łączenia niewielkich powierzchni - wybierz kleje cyjanoakrylowe. Ze względu na swoje właściwości zyskały one ogromną popularność w różnych gałęziach przemysłu, wśród hobbystów oraz w codzienności gospodarstw domowych. Ich główną cechą jest wytrzymałość oraz szybkie utwardzanie (od kilku do kilkunastu sekund). Stosuje się je do klejenia małych szczelin lub niewielkich powierzchni (do 1cm2). Kleje są wytwarzane bez użycia rozpuszczalników.

Kleje cyjanoakrylowe należą do grupy klejów jednoskładnikowych. Są wytwarzane z żywicy polimerowej rozpuszczonej w monomerze. Po kontakcie z powierzchnią pobierają wilgoć z powietrza, która uruchamia proces polimeryzacji. W efekcie klej tworzy wytrzymałą strukturę. Klej należy nanieść na jedną z łączonych powierzchni. Łączenie należy przeprowadzić bezzwłocznie, ze względu na krótki czas przydatności kleju. Stykanie należy wykonywać ostrożnie, ze względu na brak możliwości jego poprawy. Klej cyjanoakrylowy znalazł powszechne zastosowanie ze względu na jego uniwersalność - można go stosować praktycznie do każdej powierzchni. Ponadto klej jest transparentny - po wyschnięciu jest praktycznie niewidoczny. Kleje tego typu ze względu na swoją uniwersalność oraz wydajność posiadają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Nasz sklep internetowy oferuje kleje cyjanoakrylowe o różnych właściwościach, na przykład odporne na skrajne temperatury lub przeznaczone do wrażliwych tworzyw. Zachęcamy do zakupów online ze względu na atrakcyjne ceny.

Wyświetlanie 1 - 20 z 20 produktów