Jest 89 produktów.

Smary pozostałe

Smary pozostałe – ROMBOR

Sprawnie funkcjonujący układ przeniesienia napędu pojazdu wymaga odpowiedniego i regularnego konserwowania poszczególnych jego części. Smar do łańcuchów motocyklowych jest więc produktem, którego nabycie polecane jest wszystkim miłośnikom jedno- lub dwuśladowców wyposażonych w silniki. Na pewno nie brakuj...

Smary pozostałe

Smary pozostałe – ROMBOR

Sprawnie funkcjonujący układ przeniesienia napędu pojazdu wymaga odpowiedniego i regularnego konserwowania poszczególnych jego części. Smar do łańcuchów motocyklowych jest więc produktem, którego nabycie polecane jest wszystkim miłośnikom jedno- lub dwuśladowców wyposażonych w silniki. Na pewno nie brakuje ich wśród Klientów naszej hurtowni ROMBOR, dlatego polecamy zapoznanie się z przygotowaną ofertą, na którą składają się smary do łańcuchów od cenionych producentów i o różnych właściwościach. Dotyczy to również innych artykułów przez nas dystrybuowanych, w tym: uszczelnień, artykułów ściernych czy wykładzin gumowych

Smary do łańcuchów motocyklowych i korzyści wynikające z ich stosowania 

Korzystając z naszych usług, każda osoba może nabyć dokładnie taki smar do łańcuchów, jakiego potrzebuje, aby przemierzać kolejne kilometry w ulubionych okolicznościach. Na asortyment hurtowni ROMBOR składają się m.in. smary do łańcucha motocyklowego powstałe z myślą o przemieszczaniu się w suchych warunkach, ale też w wodzie czy błocie. Posiadamy również uniwersalne produkty, których właściwości powodują, że mogą należycie pełnić swoją funkcję praktycznie w każdym pojeździe. Niezależnie jednak od tego, na jaki smar do łańcucha postawisz, możesz być pewien otrzymania wyrobu, który z łatwością zdoła wniknąć w każdą z jego szczelin.

Less
Więcej
Wyświetlanie 1 - 24 z 89 produktów

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze smaru do łańcucha? 

Wysokiej jakości i prawidłowo zaaplikowany smar do łańcucha w motocyklu sprawia, że jazda na nim staje się o wiele bardziej bezpieczna, ponieważ cięgno staje się odporniejsze na zerwanie. Poza tym czas jego eksploatacji ulega wydłużeniu, pozwalając tym samym uniknąć konieczności dokonania kolejnego. Smar do łańcucha motocyklowego od takich producentów, jak MOLYDAL, NAFTOCHEM czy ECOCHEMICAL, gdy zostanie na niego nałożony, nie zabrudzi ogumienia, a także poszczególnych części układu hamulcowego. Warto pamiętać również o tym, że w swojej ofercie posiadamy substancje zdolne zachować swoje najlepsze właściwości zarówno w niskich (do nawet -50 stopni Celsjusza), jak i bardzo wysokich temperaturach (sięgających 150 stopni). Z tego względu proponowane smary do łańcucha są tak chętnie wybierane przez posiadaczy motocykli niezależnie od ich rodzaju.

Smary, a ochrona łańcucha motocyklowego 

Zaletą dostępnych w hurtowni ROMBOR smarów do łańcuchów motocyklowych jest fakt, że nawet dzięki niewielkiej ilości te bardzo istotne elementy układu napędowego zostaną w prawidłowy sposób zakonserwowane. W praktyce oznacza to, że nawet jedna kropla sworzeń lub rolka wystarczą, aby w miejscach łączenia się płytek nie zachodziło przez dłuższy czas tarcie. W razie konieczności ponownego przeprowadzenia konserwacji można natomiast szybko usunąć resztki zastosowanego ostatnio smaru do łańcucha, aby zastąpić go nową warstwą. W wyniku tego cięgno będzie sprawować się bardzo sprawnie, pozostając odpornym na korozję. Jeżeli więc zależy Ci na tym, aby Twój motocykl sprawował się jak najlepiej w czasie jazdy, skorzystaj z oferty hurtowni ROMBOR i zamów adekwatny do własnych potrzeb smar do łańcucha w sprayu lub innej formie. 

Informacja