Łożyska walcowe bez pierścienia zewnętrznego

Jest 44 produktów.

Łożysko walcowe to łożysko należące do grupy łożysk tocznych. Nazwa odnosi się do walcowego kształtu elementów tocznych, to jest w środku zamiast kulek są wałki. Taki kształt oznacza zdolność do przenoszenia wysokich obciążeń promieniowych przy niewielkiej średnicy zewnętrznej. Te bardzo nośne łożyska są równocześnie bardzo wrażliwe na niewspółosiowość wału i oprawy, a idealnie nie powinny być narażone na żadne siły osiowe.
 
Łożyska walcowe bez pierścienia zewnętrznego to łożyska specjalnego przeznaczenia, stosowane jedynie w miejscach o wyjątkowych wymaganiach dotyczących średnicy łożyska oraz warunkach umożliwiających wystarczające smarowanie. To ostatnie słowo w kwestii jak największej nośności przy jak najmniejszej średnicy zewnętrznej.
 
Nasz sklep internetowy proponuje jednocześnie trwałe i niezawodne łożyska walcowe bez pierścienia zewnętrznego. Punkty sprzedaży znajdują się w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie. Odwiedź nas osobiście i zobacz na własne oczy nasze korzystne ceny bądź wykorzystaj szczegółowy katalog i zamów produkty online. Posiadamy łożyska jedno- i wielorzędowe.
 
Niejednokrotnie okazuje się, że ze względu na wyjątkowe warunki pracy łożyska zastosowane przez producenta maszyny zużywają się szybciej, niż powinny. Można je wtedy wymienić na model wyższej klasy. Dzięki pewnej standaryzacji i mnogości detali w naszym katalogu identyfikacja poprawnego zamiennika nie powinna stanowić problemu. Łożyska dobrane samodzielnie i kupowane w Polsce oznaczają lepszy stosunek jakości do ceny.

Wyświetlanie 1 - 24 z 44 produktów