Jest 5 produktów.

Wykładziny gumowe – ROMBOR 

W pomieszczeniach, w których w tym samym czasie przebywa wiele osób, a dodatkowo każda z nich niemal cały czas jest w ruchu, ważne jest pokrycie posadzki odpornym na ścieranie materiałem. Dostępne w ofercie naszej hurtowni wykładziny gumowe wykorzystywane są bardzo często w tym właśnie celu, lecz na ich popularność wp...

Wykładziny gumowe – ROMBOR 

W pomieszczeniach, w których w tym samym czasie przebywa wiele osób, a dodatkowo każda z nich niemal cały czas jest w ruchu, ważne jest pokrycie posadzki odpornym na ścieranie materiałem. Dostępne w ofercie naszej hurtowni wykładziny gumowe wykorzystywane są bardzo często w tym właśnie celu, lecz na ich popularność wpływają również inne zalety. Jedną z nich jest atrakcyjność cenowa, którą gwarantujemy swoim Klientom. Sprawia, że nabycie wykładziny nawet o wyjątkowo dużych wymiarach nie niesie za sobą konieczności głębszego sięgnięcia do kieszeni podobnie, jak w przypadku dokonania zakupu dostępnych w naszej hurtowni: smarów i olejów, elementów złącznych czy łożysk kulkowych

Właściwości i zastosowanie podłogowych wykładzin gumowych

Oferowane przez nas wykładziny gumowe podłogowe najczęściej spotykane są w takich pomieszczeniach, jak zakłady produkcyjne, windy osobowe oraz przemysłowe czy siłownie. Nierzadko stosuje się je również na zewnątrz, np. na placach zabaw, a także w naczepach samochodowych. Ich antypoślizgowość powoduje, że przechodzenie z jednego punktu do drugiego na danym obszarze jest całkowicie bezpieczne. Poza tym gumowe wykładziny podłogowe zachowują swoje właściwości zarówno przy bardzo niskich (sięgających ok. -30 stopni Celsjusza), jak i szczególnie wysokich (do 70 stopni) temperaturach. Wytrzymałość opisywanych artykułów sprawia zaś, że są w stanie służyć swoim nabywcom przez bardzo długi czas, prezentując się przy tym estetycznie.

Less
Więcej
Wyświetlanie 1 - 5 z 5 produktów

Wykładzina podłogowa z gumy do zastosowania nie tylko w pomieszczeniach 

Wykładzina podłogowa gumowa z rowkami sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi ryzyko zalania danego obszaru. Woda zostanie z niej bardzo sprawnie odprowadzona, dzięki czemu użytkownicy danego pomieszczenia będą mogli dalej bez żadnych obaw się przemieszczać. Korzystanie z oferowanych wykładzin podłogowych okazuje się dobrym rozwiązaniem również podczas transportowania określonych towarów (nawet zwierząt) w pojazdach do tego przeznaczonych. Zostaną one bowiem odpowiednio zabezpieczone przed przesuwaniem się czy uszkodzeniem. Wykładzina przemysłowa gumowa ryfel (z rowkami) lub metro (krążkowa) może zostać łatwo zmodyfikowana, aby jej rozłożenie na posadzce skutkowało całkowitym jej pokryciem.

Gumowa wykładzina podłogowa zgodna z Systemem Zarządzania Jakością 

Korzystając z usług hurtowni ROMBOR, każdy nasz Klient jest w stanie pozyskać wykładzinę podłogową gumową w kolorze czarnym, którą można szybko i skutecznie wyczyścić. Materiał użyty do jej wykonania jest znacznie mniej wymagający podczas konserwacji niż innego rodzaju pokrycia posadzki, wysychając przy tym w krótkim czasie. Jeżeli więc poszukujesz godnego polecenia materiału w celu wyłożenia nim podłogi, gwarantujemy, że przemysłowa wykładzina gumowa na pewno spełni Twoje oczekiwania. Najlepszym potwierdzeniem jej wysokiej jakości jest zaś fakt, że powstała w zgodzie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz obowiązującymi obecnie normami.

Filtruj według:

Producent

Informacja