6001 2RS ZVL Rozszerzać

6001 2RS ZVL

ZVL ZVL

006114F ZVL

Nowy

Łożyska kulkowe zwykłe 1-rzędowe
Wymiar: 12 x 28 x 8

Więcej szczegółów

111 Przedmioty

4,53 zł

brutto

Wydaj 615,00 zł więcej i otrzymaj bezpłatną wysyłkę!

Łożyska kulkowe zwykłe 1-rzędowe o wymiarach 12 x 28 x 8 to inwestycja w lepsze działanie oraz dłuższe funkcjonowanie maszyny. Oferowane przez naszą firmę łożyska maszynowe 6001 2RS renomowanego producenta ZVL doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnych urządzeń, zapewniając im lepszą sprawność oraz powrót do możliwości wykonywania jakościowej pracy. Maszyna z niesprawnymi łożyskami to duże niebezpieczeństwo. Różnica w obsłudze zarówno pod względem komfortu, jak i jakości wykonywanej pracy jest szybko odczuwalna. Niesprawne łożyska to problem, który może przerodzić się w poważną awarię, pociągającą za sobą dość wysokie koszty napraw. Dobrej jakości modele oferowane przez naszą firmę będą pewnym zakupem, który szybko wspomoże różnorodne maszyny w ich codziennej pracy.

Wysoka jakość wykonania łożysk ;

Wszystkie prezentowane przez nas produkty odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz długą żywotnością. W rezultacie są w stanie szybko wpasować się w indywidualne wymogi, preferencje, budżet oraz specyfikę codziennych działań w firmie. Nasi specjaliści pomogą dopasować optymalne łożyska względem właściwości sprzętu. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami oraz producentami, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że zakupione przez nich łożyska sprostają stawianym wymaganiom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej Państwo odpowiedni wariant łożysk, które będą wydaj

Uszczelnienie :dwustronne wykonane z kaucz.
Producent :ZVL

Napisz opinię

6001 2RS ZVL

6001 2RS ZVL