UCFL 208 SNR/NTN

Porównywać Dodaj do listy życzeń
Dostępność wg. Lokalizacji Ilość Dostawa
Częstochowa 6 1 dzień
Kłobuck 2 3 dni
Pajęczno 0 7 dni
Kucelin Cz-wa 0 2 dni
Symbol: 46200180F SNR
Opis

Zespół łożyskowy UCFL 208 SNR/NTN to produkt najwyższej jakości, łączący w sobie wydajność, niezawodność oraz długą żywotność. Jest zestawem łożyskowym uzupełnionym w oprawę, co tworzy solidną konstrukcję zdolną sprostać nawet najcięższym obciążeniom.

Charakterystyka zespołu łożyskowego UCFL 208 SNR/NTN

Zespół łożyskowy odgrywa kluczową rolę w przemyśle i maszynach, zapewniając precyzyjne i efektywne przenoszenie obciążeń oraz umożliwiając płynny ruch obrotowy lub liniowy komponentów. Składa się z łożyska, które jest elementem umożliwiającym zmniejszenie tarcia pomiędzy ruchomymi częściami maszyny oraz z obudowy, która chroni łożysko i utrzymuje je w odpowiedniej pozycji. Zespół ten jest niezbędny w wielu aplikacjach przemysłowych, od dużych maszyn produkcyjnych, poprzez pojazdy, aż po precyzyjne urządzenia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich łożysk, maszyny mogą działać wydajniej, z mniejszym zużyciem energii i dłuższą żywotnością.


Zastosowanie łożysk, dostępnych w naszej hurtowni ROMBOR, gwarantuje doskonałą stabilność oraz sprawność przenoszenia obciążeń. Zastosowanie UCFL 208 SNR/NTN to rozwiązanie, które spotkać można w wielu gałęziach przemysłu. Wykorzystanie wskazanego zespołu łożyskowego gwarantuje sprawne działanie, co jest kluczowe dla utrzymania ciągłości pracy maszyn. Zakup zespołu łożyskowego UCFL 208 SNR/NTN to inwestycja w niezawodność i trwałość pozwalająca na bezproblemową pracę maszyn przez długie lata.

Szczegóły produktu
SNR
46200180F SNR
Nowy

Opis

ProducentSNR
RABAT1NTN-SNR
Dodatkowe informację
Opinie(0)
Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “UCFL 208 SNR/NTN”

png , jpg, gif
Zapytaj o produkt
Zaloguj się
Menu