Łożyska kulkowe zwykłe

Łożyska kulkowe lub ogólnie łożyska to części danego urządzenia, np. samochodu, których głównym zadaniem jest podtrzymywanie innego, większego zazwyczaj, elementu, pozwalając mu jednocześnie na swobodny ruch obrotowy. Jak zatem można się łatwo domyślić, ich awaria sprawia, że poszczególne podzespoły z nimi połączone również przestają działać.
To z kolei pociąga za sobą kolejne konsekwencje w postaci zahamowania pracy następnych części, aż wreszcie dany mechanizm przestaje funkcjonować zupełnie. Warto więc poświęcić wielką uwagę małym elementom, ponieważ gdy ulegną awarii, prędzej czy później poskutkuje to powstaniem kolejnych.
Zwykłe łożyska kulkowe są jednymi z takich właśnie artykułów. Pozornie wydają się nieistotne w porównaniu np. z silnikiem, skrzynią biegów czy hamulcami samochodowymi, ale posiadają jednak równie duże znaczenie. Dlatego należy szczególnie dbać o ich stan, a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, jak najprędzej dokonać zakupu odpowiednich części zamiennych. Ich dystrybucją (zarówno hurtową, jak i detaliczną) od wielu już lat zajmuje się firma Rombor. Korzystający z naszych usług klienci wiedzą doskonale, że dzięki nam zawsze zyskują produkt najwyższej klasy i gwarantujący długotrwałe działanie.

Stany magazynowe
Częstochowa: 10850 szt.
Kłobuck: 118 szt.
Pajęczno: 20 szt.
Wymiary
wewnatrz 8mm zewnatrz 22mm szerokosc 7mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 10000 szt.
Kłobuck: 19 szt.
Wymiary
wewnatrz 9mm zewnatrz 26mm szerokosc 8mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 8092 szt.
Kłobuck: 1 szt.
Wymiary
wewnatrz 20mm zewnatrz 47mm szerokosc 14mm
Zaloguj się
Menu