Łożyska kulkowe zwykłe

Zwykłe łożyska kulkowe

Łożyska kulkowe lub ogólnie łożyska to części danego urządzenia, np. samochodu, których głównym zadaniem jest podtrzymywanie innego, większego zazwyczaj, elementu, pozwalając mu jednocześnie na swobodny ruch obrotowy. Jak zatem można się łatwo domyślić, ich awaria sprawia, że poszczególne podzespoły z nimi połączone również przestają działać.
To z kolei pociąga za sobą kolejne konsekwencje w postaci zahamowania pracy następnych części, aż wreszcie dany mechanizm przestaje funkcjonować zupełnie. Warto więc poświęcić wielką uwagę małym elementom, ponieważ gdy ulegną awarii, prędzej czy później poskutkuje to powstaniem kolejnych.
Zwykłe łożyska kulkowe są jednymi z takich właśnie artykułów. Pozornie wydają się nieistotne w porównaniu np. z silnikiem, skrzynią biegów czy hamulcami samochodowymi, ale posiadają jednak równie duże znaczenie. Dlatego należy szczególnie dbać o ich stan, a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, jak najprędzej dokonać zakupu odpowiednich części zamiennych. Ich dystrybucją (zarówno hurtową, jak i detaliczną) od wielu już lat zajmuje się firma Rombor. Korzystający z naszych usług klienci wiedzą doskonale, że dzięki nam zawsze zyskują produkt najwyższej klasy i gwarantujący długotrwałe działanie.

Stany magazynowe
Częstochowa: 6200 szt.
Kłobuck: 25 szt.
Wymiary
wewnatrz 15mm zewnatrz 35mm szerokosc 11mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 4499 szt.
Kłobuck: 22 szt.
Wymiary
wewnatrz 12mm zewnatrz 32mm szerokosc 10mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 3732 szt.
Kłobuck: 67 szt.
Pajęczno: 3 szt.
Wymiary
wewnatrz 8mm zewnatrz 22mm szerokosc 7mm

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka prywatności

Zaloguj się
Menu