Uszczelnienia hydrauliczne i pneumatyczne

Dobór odpowiedniego uszczelnienia to niezwykle ważny element podczas instalacji łożyska. Jego obecność realnie przekłada się na osiągi i możliwości eksploatacyjne łożyska. Uszczelnienie ma za zadanie chronić wnętrze łożyska przed przedostawaniem się do niego rozmaitych zanieczyszczeń, które mogłyby spowodować jego degradację poprzez oddziaływanie fizyczne (np. zwiększenie tarcia) oraz chemiczne. Zanieczyszczenia zakłócają także pracę, przez co łożysko jest o wiele mniej wydolne. Poniżej prezentujemy wysokiej jakości uszczelnienia pneumatyczne oraz hydrauliczne. Atrakcyjne ceny tych produktów idą w parze z najwyższą jakością.
 
Nasz asortyment cechuje niezwykła różnorodność. Dzięki różnorodnym wymiarom, możesz doskonale dostosować swój wybór do konkretnego modelu łożyska. Zarówno nasze uszczelnienia hydrauliczne, jak i pneumatyczne zostały wykonane z najwyższą starannością. Wybierając je, zapewniasz łożysku długotrwałą oraz efektywną pracę. Dobierając uszczelnienie, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych parametrów, takich jak rodzaj środka smarnego, układ wału, prędkość pracy oraz wpływ czynników zewnętrznych. Bardzo ważną kwestią jest także tarcie występujące na uszczelnieniu oraz temperatura, do której się ono nagrzewa w wyniku tego tarcia.
 
Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie uszczelnienia najwyższej jakości. Pragniemy, aby korzystanie z nich przełożyło się na efektywność pracy Twoich łożysk. Proponujemy wygodny zakup online oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Zaloguj się
Menu