Sprzęgła

Przeniesienie momentu obrotowego pomiędzy wałem napędowym a napędzanym nie byłoby możliwe, gdyby w danym urządzeniu bądź maszynie nie występowało sprzęgło. Mechanizm ten od bardzo dawna stosuje się powszechnie na całym świecie, lecz nie każdy jego model jest w stanie spełnić oczekiwania swoich nabywców. Z tym problemu nie mają jednak dostępne w sklepie internetowym ROMBOR artykuły, do nabycia których zachęcamy. Gwarantujemy przy tym szeroki wybór sprzęgieł od najlepszych producentów, w przystępnej cenie. Dostępne są w różnorodnej formie pod względem wielkości, co znacznie umożliwia zakup odpowiedniego dla danego mechanizmu modelu.

Sprzęgła usprawniające działanie układów napędowych maszyn 

Zapoznając się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy, szybko zauważysz, jak wielu firm wyroby dystrybuujemy. Wśród nich znajdziesz takie marki, jak: GMN, NEUTRAL, NTN czy ZMiŁS. Każdy, kto miał do czynienia z ich artykułami, wie, że pod względem wykonania nie pozostawiają absolutnie nic do życzenia. Dotyczy to również sprzęgieł dostępnych w naszym sklepie. Każdy wyposażony w nie układ napędowy jest w stanie funkcjonować przez długi czas i na bardzo wysokim poziomie efektywności, przenosząc moment obrotowy bez negatywnego oddziaływania na ruch obrotowy. Wszystkie elementy konstrukcyjne sprzęgła, a zatem m.in. koło zamachowe, tarcza dociskowa czy sprężyna talerzowa, powstały ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, co powoduje, że nie jest straszna im korozja czy inne zjawiska, stanowiące bardzo poważne zagrożenie dla wyrobów tocznych. Z tego też względu Klienci sklepu ROMBOR tak chętnie wybierają je kosztem artykułów dostępnych w innych miejscach.  

Wyjątkowo płynne przenoszenie momentu obrotowego dzięki naszym sprzęgłom

Sprzęgło jest artykułem, który nie zawsze przyjmuje jednakową postać. Często wyposażony zostaje w dodatkowe elementy, jak np. dwustronne uszczelnienie kauczukowe. Tego typu produkty także możesz nabyć w naszym sklepie bez wychodzenia z domu. Jeśli więc potrzebujesz nowego mechanizmu, nie zwlekaj dłużej, skorzystaj z usług ROMBOR – dostawcy wyłącznie sprawdzonych, pochodzących od zaufanych producentów wyrobów tocznych i nie tylko. Proponowane przez nas sprzęgła zdołają zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów, pozwalając im zapomnieć o nabyciu kolejnych w dość długiej perspektywie czasowej, o czym przekonało się już mnóstwo osób – niezależnie od tego, na który z oferowanych mechanizmów postanowili postawić. Wszystkie bowiem, choć różne, doskonale radzą sobie z przenoszeniem momentu obrotowego bez względu na to, z jaką prędkością pracuje dane urządzenie bądź maszyna.

Stany magazynowe
Częstochowa: 56 szt.
Wymiary
wewnatrz 15mm zewnatrz 35mm szerokosc 11mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 6 szt.
Kłobuck: 1 szt.
Wymiary
wewnatrz 8mm zewnatrz 14mm szerokosc 12mm
Stany magazynowe
Pajęczno: 3 szt.
Wymiary
wewnatrz 18mm zewnatrz 24mm szerokosc 16mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 2 szt.
Wymiary
wewnatrz 14mm zewnatrz 20mm szerokosc 16mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 1 szt.
Wymiary
wewnatrz 20mm zewnatrz 52mm szerokosc 21mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 1 szt.
Wymiary
wewnatrz 16mm zewnatrz 22mm szerokosc 16mm
Zaloguj się
Menu