Łożyska kulkowe wzdłużne

Jest 985 produktów.

Łożyska kulkowe wzdłużne

Hurtownia Rombor niezmiennie pozostaje jednym z liderów na polskim rynku, jeśli chodzi o dystrybucję łożysk tocznych. Każdego dnia z usług naszego sklepu stacjonarnego, funkcjonującego w Częstochowie, oraz internetowego, który odwiedziły już tysiące użytkowników, korzystają klienci potrzebujący produktów najwyższej jakości i różnorodnych tak pod względem kształtu, jak i zastosowania.
W przygotowanej dla Państwa ofercie znaleźć można różne rodzaje złączeń, a jednym z nich są doskonale wszystkim znane łożyska kulkowe wzdłużne. Spis ich zalet jest bardzo długi, dlatego skupimy się tylko na tych najważniejszych, nie zapominając przy tym o przedstawieniu szczegółowej specyfikacji produktu w innym miejscu niniejszej strony internetowej, by klient jeszcze przed dokonaniem zakupu był pewien, czy potrzebuje właśnie jego.

Wyświetlanie 1 - 24 z 985 produktów

Stosowane w różnych urządzeniach - łożyska kulkowe wzdłużne

Charakterystykę interesujących nas łożysk należy rozpocząć od ich budowy, na którą składają się pierścień wraz z bieżnią przeznaczoną dla kulek. Ponadto artykuł może posiadać podkładkę nastawną bądź płaską. Złącze dostępne jest w dwóch wersjach – jedno- oraz dwukierunkowej. Do jego produkcji fabryki, z usług których korzysta hurtownia Rombor, użyły stali definiowanej przez specjalistów jako szczególnie wysokiej jakości, co sprawia, iż charakteryzuje się on znaczną odpornością na uszkodzenia.
W przypadku łożysk jest to szczególnie ważne, ponieważ w innym przypadku mogłyby one nie pełnić należycie swojej funkcji, stanowiąc duże zagrożenia dla mechanizmu, w którym zostałyby wykorzystane. Warto również zaznaczyć, że kulki proponowanego Państwu elementu również gwarantują odpowiednią jakość oraz sprawne działanie, pozbawione generowania jakichkolwiek dźwięków. Możliwość przejęcia wstępnej niewspółosiowości przez łożyska wzdłużne również zalicza się do ich atutów, podobnie zresztą, jak duży wybór w naszych sklepach i kusząca (niska) cena.

Łożysko kulkowe wzdłużne – wybierz jego rodzaj

Przed dokonaniem zakupu klient musi być jednak pewien, jakiego typu łożyska kulkowego wzdłużnego potrzebuje – jedno- czy dwurzędowego. Jak sama ich nazwa wskazuje, pierwsze są w stanie przenosić poszczególne obciążenia tylko w jednym kierunku, drugie zaś – w dwóch. Należy również pamiętać o tym, że złącza, które Państwu oferujemy w tym miejscu, będą spełniać swoją rolę, gdy zapewnimy im obciążenie minimalną siłą osiową, będącą przynajmniej trzy razy większą od wypadkowej sił powstającej w wyniku wykonywanego przez łożysko ruchu obrotowego.
Artykuły wyposażone w podkładkę kulistą (wspominaliśmy o nich wcześniej) radzą sobie dodatkowo z przenoszeniem obciążeń promieniowych. Jeżeli jednak dana osoba wciąż nie wie, na który typ elementu się zdecydować, w dokonaniu właściwego wyboru chętnie pomogą jej nasi pracownicy, posiadający ku temu odpowiednie kompetencje w postaci obszernej wiedzy i wieloletniego doświadczenia.