Łożyska ślizgowe oczkowe

Jest 305 produktów.

Łożyska ślizgowe oczkowe

Choć hurtownia Rombor specjalizuje się w handlu detalicznym oraz hurtowym przede wszystkim łożysk tocznych, w jej bogatej ofercie znajdują się również łożyska oczkowe. Na czym polega różnica między produktami zaliczanymi do tych dwóch grup? To pytanie często stawiają sobie zapewne klienci, którzy na co dzień nie mają wiele lub nawet nic wspólnego z szeroko pojętym konstruowaniem maszyn. 

Pozostali wiedzą jednak na pewno doskonale, iż łożyska ślizgowe posiadają charakterystyczną budowę, na którą składa się między innymi zewnętrzny pierścień. Jego ślizg (stąd też nazwa opisywanego artykułu) może być wykonywany zarówno po powierzchni, jak i obok panewki. I właśnie z tego względu jest on wykorzystywany w przypadku podnoszeń o bardzo dużym obciążeniu. Jego znaczna prędkość wykonywania obrotów sprawia jednak również, że proponowane elementy można śmiało stosować także w sytuacjach, gdy obciążenie nie jest szczególnie duże.

Wyświetlanie 1 - 24 z 305 produktów

Łożysko oczkowe - proste w montażu

Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej łożyska, które mamy przyjemność Państwu zaoferować, są wyjątkowo trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników, będących w stanie wyraźnie zmniejszyć funkcjonalność produktów wykonywanych w zdecydowanie mniej profesjonalnych fabrykach niż te, z których pochodzą nasze wyroby. Jeśli chodzi o łożysko oczkowe, ważny w tym przypadku jest fakt, iż jest ono zdolne do przenoszenia obciążeń promieniowych. Montaż nie jest szczególnie złożony, zwłaszcza, że wszystko na temat tego procesu wiedzą obsługujący klientów hurtowni Rombor jej pracownicy.

Duży wybór łożysk oczkowych w Rombor

W przypadku posiadania jakichkolwiek pytań związanych z łożyskami oczkowymi, swoją wiedzą i doświadczeniem na pewno znacznie przyczynią się do rozwiązania Państwa wątpliwości, a także pomogą, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonać wyboru odpowiedniego łożyska.
To jednak tylko jeden z wielu powodów, dla których warto podjąć z nami współpracę. Inne zaś to m.in. udostępnianie produktów w niskiej cenie, świetny kontakt (telefoniczny, mailowy) oraz bardzo szeroki wybór artykułów.

Informacja