Zespoły łożyskowe

Oprawa łożyskowa to część przeznaczona do zabudowy łożysk, wyposażona w gotowe uszczelnienia. To specjalnie zaprojektowane środowisko dla poprawnej pracy łożyska. Oprawy stojące, kołnierzowe i inne umożliwiają zamontowanie wału z łożyskiem na płaszczyźnie. W zależności od budowy oprawy, płaszczyzna może być równoległa lub prostopadła do osi wału.
 
Zespół łożyskowy to oprawa z wmontowanym łożyskiem. Prosta konstrukcja ułatwia wymianę łożyska. Zespół łożyskowy składający się z łożyska i oprawy od tego samego producenta to gwarancja jak najlepszego spasowania i współpracy obu elementów.
 
Oprawy i zespoły łożyskowe kompensują umiarkowaną niewspółosiowość wstępną. Niektóre zestawy są tak szczelne, że nie wymagają dosmarowywania.
 
Nasz sklep internetowy proponuje korzystne ceny na oprawy i zespoły łożyskowe. Jeśli chcesz osobiście spotkać się z nami i skorzystać z rad doświadczonych sprzedawców łożysk, zapraszamy do naszych punktów w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie. Możesz też zamówić towar online, a natychmiast przygotujemy wysyłkę.
 
Często oprawy zamontowane przez producenta danej maszyny zużywają się szybciej, niż było to w planach. Rozwiązaniem jest zastosowanie produktów wyższej jakości. Zwykle też kupowanie części zamiennych od producenta maszyny jest drogie, a na dostawę z magazynów należy długo czekać. Dzięki naszemu katalogowi dobranie właściwego zamiennika nie powinno sprawiać kłopotów. Oprawy łożyskowe i zespoły dobrane samodzielnie i kupione ze sklepu detalicznego oznaczają lepszy stosunek jakości do ceny.

Stany magazynowe
Częstochowa: 164 szt.
Kłobuck: 6 szt.
Pajęczno: 1 szt.
Zaloguj się
Menu