UCP 207 BBC-R

Porównywać Dodaj do listy życzeń
Dostępność wg. Lokalizacji Ilość Dostawa
Częstochowa 105 1 dzień
Symbol: 46000170F BBC-R
Opis

Zespół łożyskowy UCP 207 BBC-R stanowi kluczowy element w zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania szerokiej gamy maszyn w przemyśle, rolnictwie oraz budownictwie. Produkt ten, pochodzący od europejskiego lidera w produkcji łożysk - firmy BBC-R, dostępny jest w ofercie hurtowni ROMBOR.


Zaawansowana konstrukcja łożyska UCP 207 BBC-R

Konstrukcja tego zespołu łożyskowego opiera się na samonastawnym łożysku kulkowym, które charakteryzuje się wyjątkową zdolnością do korygowania niewspółosiowości oraz odchyleń spowodowanych ugięciem wału. To kluczowa cecha, pozwalająca na bezproblemowe działanie maszyn nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Samonastawność jest możliwa dzięki kulistemu otworowi w oprawie, co umożliwia łatwą adaptację łożyska do zmieniających się warunków operacyjnych.


Łożysko, uszczelnione z obu stron, jest umieszczone w oprawie wykonanej z żeliwa - materiału o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia. Dzięki temu, zespół łożyskowy UCP 207 BBC-R zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę, minimalizując potrzebę częstych wymian lub konserwacji. Zastosowanie tego zespołu łożyskowego jest niezwykle szerokie. Od przemysłu ciężkiego, przez maszyny rolnicze, aż po sprzęt budowlany, UCP 207 BBC-R efektywnie wspiera działanie urządzeń, zapewniając ich płynne i precyzyjne działanie. Obecność tego typu rozwiązania łożyskowego w maszynach przekłada się na zwiększenie ich efektywności, obniżenie kosztów eksploatacji oraz przedłużenie żywotności.

Szczegóły produktu
BBC
46000170F BBC-R
Nowy

Opis

ProducentBBC-R
RABAT1BBC-R
Dodatkowe informację
Opinie(0)
Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “UCP 207 BBC-R”

png , jpg, gif
Zapytaj o produkt

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Polityka prywatności

Zaloguj się
Menu