Koła

Jest 505 produktów.

Sklep internetowy Rombor oferuje korzystne ceny na koła zębate, koła pasowe, koła łańcuchowe, wpusty, łańcuchy, paski i ogniwa. Możesz dokonać zakupów online lub odwiedzić nas osobiście w Częstochowie, Pajęcznie lub Kłobucku. Chętnie pomożemy ci dobrać części, których potrzebujesz, w cenie, z której będziesz zadowolony. Jesteśmy autoryzowanym dilerem najwyższej klasy kół zębatych produkcji Antonio Masiero.
 
Koła pasowe to koła, na które zakłada się pas napędowy w przekładni pasowej. Ze względu na typ pasa wyróżnia się koła gładkie, koła z rowkiem pod pas klinowy oraz koła zębate z rowkami w poprzek, łączone kombinacyjne z pasem zębatym. Nasz szczegółowy katalog pomoże ci dobrać odpowiedni zamiennik do koła znajdującego się na maszynie, zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak i wytrzymałość i pozostałe właściwości.
 
Ciężko znaleźć element mechanizmów bardziej powszechny i ważniejszy niż koła zębate. Składają się one z wieńca zębatego, piasty i łącznika i wchodzą w skład sprzęgła zębatego, pompy zębatej, skrzyni biegów i innych układów używanych przez nas na co dzień. Przy odpowiednim smarowaniu bezawaryjnie przenoszą siły przez bardzo długi czas. Puste przestrzenie między zębami zwane są wrębami.
 
Produkty z tej kategorii wchodzą w skład praktycznie każdej maszyny. Ważne jest używanie części zamiennych jak najwyższej jakości. Z dumą prezentujemy w ofercie wiele produktów włoskiego producenta kół Antonio Masiero, który obecnie jest częścią grupy Euroricambi. Ich rygorystyczne standardy jakości i fakt, że cała produkcja odbywa się we Włoszech, gwarantuje zadowolenie klientów.

Wyświetlanie 1 - 24 z 505 produktów