Łożyska kulkowe

Jest 8772 produktów.
Wyświetlanie 1 - 24 z 8772 produktów

Łożyska kulkowe - prostota i trwałość w jednym. Ten niewielki element znalazł ogromne zastosowanie w otaczającym nas świecie. Najczęściej używa się ich przy produkcji różnych urządzeń oraz w przemyśle maszynowym. Z całego zbioru łożysk, właśnie łożyska kulkowe zdobyły największą popularność, ze względu na wiele możliwości zastosowania ich w maszynach i urządzeniach. Wyróżnia się kilka rodzai łożysk kulkowych, między innymi: zwykłe, wahliwe, skośne oraz wzdłużne.

Łożyska kulkowe cechują się wyjątkowo trwałą konstrukcją. Do ich zalet należy również łatwość montażu. Właśnie ze względu na tak szybki i niewymagający montaż łożyska kulkowe zyskały szerokie zastosowanie. Ich uniwersalność i niski koszt przy jednoczesnej możliwości przenoszenia znacznych obciążeń (zarówno osiowych, jak i promieniowych) pozwalając na montowanie ich w prostych urządzeniach oraz w skomplikowanych maszynach. Duże znaczenie ma również to, że zapewniają oferują sprawną i bezawaryjną pracę nawet przy dużych prędkościach obrotowych.

W naszej ofercie dostępnej online można nabyć wszystkie kategorie łożysk kulkowych(posegregowanych według odpowiednich grup), a w każdej z nich dostępny jest szeroki wybór pod względem wymiarów i odmian wykonania. Oferujemy wyłącznie łożyska pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy produkują je z materiałów wysokiej jakości. Tylko w ten sposób mamy pewność, że oferujemy trwałe i wytrzymałe łożyska w odpowiednim stosunku ceny do jakości. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą udostępnioną przez nasz sklep internetowy - zawsze gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Filtruj według:

Otwór stożkowy o zbieżności :
Rowek :
Klasa dokładności :
Cichobieżność :
  • d5f1c3511cf5eb3cecddeee9ef3997d7.png

Informacja