Katalog

Otwór stożkowy o zbieżności :
Rowek :
Klasa dokładności :
Luz :

Informacja

Producenci

Łożyska kulkowe

Łożyska kulkowe - prostota i trwałość w jednym. Ten niewielki element znalazł ogromne zastosowanie w otaczającym nas świecie. Najczęściej używa się ich przy produkcji różnych urządzeń oraz w przemyśle maszynowym. Z całego zbioru łożysk, właśnie łożyska kulkowe zdobyły największą popularność, ze względu na wiele możliwości zastosowania ich w maszynach i urządzeniach. Wyróżnia się kilka rodzai łożysk kulkowych, między innymi: zwykłe, wahliwe, skośne oraz wzdłużne.

Łożyska kulkowe cechują się wyjątkowo trwałą konstrukcją. Do ich zalet należy również łatwość montażu. Właśnie ze względu na tak szybki i niewymagający montaż łożyska kulkowe zyskały szerokie zastosowanie. Ich uniwersalność i niski koszt przy jednoczesnej możliwości przenoszenia znacznych obciążeń (zarówno osiowych, jak i promieniowych) pozwalając na montowanie ich w prostych urządzeniach oraz w skomplikowanych maszynach. Duże znaczenie ma również to, że zapewniają oferują sprawną i bezawaryjną pracę nawet przy dużych prędkościach obrotowych.

W naszej ofercie dostępnej online można nabyć wszystkie kategorie łożysk kulkowych(posegregowanych według odpowiednich grup), a w każdej z nich dostępny jest szeroki wybór pod względem wymiarów i odmian wykonania. Oferujemy wyłącznie łożyska pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy produkują je z materiałów wysokiej jakości. Tylko w ten sposób mamy pewność, że oferujemy trwałe i wytrzymałe łożyska w odpowiednim stosunku ceny do jakości. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą udostępnioną przez nasz sklep internetowy - zawsze gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Łożyska kulkowe Jest 8591 produktów.

Podkategorie

 • Łożyska kulkowe zwykłe...

  Łożyska to element techniczny, który znajduje szerokie zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. W efekcie  można je znaleźć w najróżniejszych miejscach m.in. w najróżniejszych maszynach. Szczególnie dotyczy to łożysk, w których znajdują się najbardziej uniwersalne elementy toczne - kulki.

  Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór łożysk z różnych grup, również w wersji miniaturowej kulkowych. Przydają się w niewielkich urządzeniach lub maszynach o drobnych częściach. W takich miejscach łożyska o standardowych wymiarach nie spełniłyby swojej roli. Z tego powodu powstały łożyska kulkowe zwykłe miniaturowe. Wyróżniają się one niewielkim rozmiarem - średnice nie przekraczają 30 mm. Chociaż są dużo mniejsze od swoich standardowych odpowiedników, to w pełni zachowały ich właściwości. Łożyska kulkowe zwykłe miniaturowe są w pełni przystosowane do pracy z dużą prędkością obrotową oraz doskonale przenoszą obciążenia promieniowe. Nie są przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie występują znaczne wychylenia kątowe (te łożyska mają ograniczoną zdolność do pracy w wychyleniu).

  Nasza hurtownia słynie z bogatej oferty produktów dostępnej przez sklep online. Tak jest również w tym przypadku. Łożyska są dostępne w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz potrzebny element. Ze względu na wysoką jakość wykonania części toczne są wysoce niezawodne i trwałe. Prostota i wytrzymałość to nie jedyne zalety. Zadbaliśmy również o atrakcyjne ceny - przystępne dla każdego.

 • Łożyska kulkowe zwykłe...

  Ł. kulkowe zwykłe 1-rzędowe

 • Łożyska kulkowe zwykłe...

  Ł. kulkowe zwykłe 2-rzędowe

 • Łożyska kulkowe do...

  Ł. kulkowe do iskrowników

 • Łożyska kulkowe skośne...

  Ł. kulkowe skośne 1-rzędowe 1-kierunkowe

 • Łożyska kulkowe skośne...

  Ł. kulkowe skośne 1-rzędowe 2-kierunkowe

 • Łożyska kulkowe skośne...

  Ł. kulkowe skośne 2-rzędowe

 • Łożyska kulkowe wahliwe

  Ł. kulkowe wahliwe

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 8591 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 8591 elementów