Łożyska igiełkowe cienkościenne

Jest 478 produktów.

Łożysko igiełkowe to niewielkie łożysko walcowe o cienkich pierścieniach i z wieloma długimi wałeczkami spełniającymi funkcję elementów tocznych.
 
Łożyska igiełkowe cienkościenne to łożyska igiełkowe z pierścieniem zewnętrznym. Stosuje się je tam, gdzie oprawa w miejscu zamontowania łożyska nie może być wykorzystana jako bieżnia. Pierścień zewnętrzny jest maksymalnie cienki, a wewnętrzny zwykle wcale nie występuje. Ciasne osadzenie pierścienia zewnętrznego na zasadzie tłoczenia powoduje, że są to łożyska nierozłączne. Ich montaż wymaga ciasnego spasowania w otworze oprawy. Podstawowymi zaletami łożysk igiełkowych cienkościennych są ich niewielkie rozmiary i możliwość ich zamontowania w miejscu, gdzie pierścień zewnętrzny jest wymagany.
 
Nasz sklep internetowy zawiera w swojej ofercie niezawodne łożyska igiełkowe cienkościenne. Punkty naszej sieci mieszczą się w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie. Przyjedź osobiście i skorzystaj z porad naszych ekspertów bądź zamów towar online. Jesteśmy pewni, że pozytywnie zaskoczą cię nasze ceny i jakość obsługi.
 
Nierzadko zdarza się, że łożyska zamontowane przez producenta maszyny zużywają się szybciej, niż było to przewidziane. Rozwiązaniem może być zastosowanie modelu wyższej nośności. Ponadto kupowanie części zamiennych od producenta jest drogie i czasami na dostawę trzeba długo czekać. Dzięki naszemu szczegółowemu katalogowi dobranie właściwego zamiennika nie nastręcza trudności. Samodzielnie kupione łożyska oznaczają lepszy stosunek jakości do ceny.

Wyświetlanie 1 - 24 z 478 produktów