Informacja

Producenci

Pasy

Sklep internetowy Rombor zapewnia różnorodny wybór elementów do przenoszenia napędu dla różnych gałęzi przemysłu. Oferowane przez nas pasy napędowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Szeroki wybór obejmuje pasy o różnych zastosowaniach. Zapewniają one trwałość oraz długą eksploatację w praktyce. To świetny stosunek ceny do jakości oferowanego przez nas produktu. Pasy pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i dobrych producentów. Dostępne w naszej ofercie pasy napędowe zostały pogrupowane według rodzajów, w celu łatwiejszego przeszukiwania. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu dostępną online.

Pasy Jest 8776 produktów.

Podkategorie

 • Pasy klinowe

  Pasy klinowe to elementy napędowe spotykane w większości maszyn. Znalazły one zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu. Jego działanie polega na wykorzystaniu tarcia pomiędzy pasem, a wprawionym w ruch kołem pasowym. W ten sposób pas wprawiany jest w ruch, przenoszą moment obrotowy na odbiorcze koła pasowe. Pas musi wyróżniać się elastycznością oraz musi być wykonany z bardzo mocnego materiału. Podczas produkcji zazwyczaj wykorzystuje się neopren, który jest wzmacniana na całej długości kordem poliestrowym.

  Sklep internetowy Rombor oferuje szeroki wybór pasów klinowych o różnych zastosowaniach. Wyróżniamy kilka grup pasów, między innymi: uzębione (zwiększona przyczepność i elastyczność przy małej średnicy kół), wąskoprofilowe (przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem i wysoką prędkością obrotową), zespolone (brak możliwości poślizgu pomiędzy poszczególnymi pasami, lepiej przenoszone obciążenie), obustronne (do napędów rozdzielających moc obustronnie, większa elastyczność i żywotność). Nowoczesne rozwiązania techniczne sprawiają, że pasy klinowe są coraz doskonalsze, przez co rozszerzają się ich możliwości pracy i znajdują nowe zastosowania.

  Dokonując zakupu online istnieje możliwość wybór pasów klinowych od renomowanych producentów. Oferują one dobre wykonanie, co gwarantuje wytrzymałość i trwałość. To bardzo dobra jakość i atrakcyjne ceny. Zapewniamy różnorodny wybór pasów o szerokim wyborze długości i wymiarów. Z pewnością znajdą Państwo i nas odpowiednie pasy zgodne z zapotrzebowaniem i najniższych cenach.

 • Pasy motoryzacyjne

  Pasy motoryzacyjne

 • Pasy zębate

  Pasy zębate zostały stworzone w celu przenoszenia momentu obrotowego z zęba pasa na ząb koła pasowego. Ich działanie jest w zasadzie podobne do działania pasów klinowych. Przewagą nad pasem klinowym jest brak poślizgu między zębami w trakcie obracania oraz brak konieczności zastosowania tak silnego naciągu podczas pracy. Ma to bardzo duże znaczenie dla żywotności łożyska, jednocześnie zmniejszając koszty jego eksploatacji. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, pasy te doskonale sprawdzą w różnych zastosowaniach motoryzacyjnych.
   
  Poniższy asortyment oferuje szeroki wybór pasów zębatych, które doskonale spełnią Twoje oczekiwania. Ich ceny wykazują niezwykle korzystny stosunek do jakości, dzięki czemu zakup produktu u nas jest nie lada gratką.  Różnią się one przede wszystkim rozmiarem, ilością oraz rozkładem zębów oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Dzięki tak dużej różnorodności z pewnością znajdziesz tutaj idealny model dla siebie. Pasy zębate, które trafiają do naszej oferty, pochodzą od najlepszych producentów, takich jak Optibelt, Megadyne, Gates. Dzięki starannemu wykonaniu, przy zastosowaniu najlepszych materiałów, stanowią one doskonałą propozycję dla Ciebie.
   
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Nasz sklep internetowy oferuje wygodny zakup online oraz niezwykle konkurencyjne ceny. Produkty, które oferujemy śmiało rywalizują z odpowiednikami z o wiele wyższej półki cenowej, a w swoim przedziale cenowym nie mają sobie równych.

 • Pasy specjalne

  Pasy specjalne

 • Pasy płaskie

  Pasy płaskie

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 8776 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 8776 elementów