Smary wysokotemperaturowe

Jest 36 produktów.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu smary wysokotemperaturowe. Smary takie są odporne na wysokie naciski, trwale przyczepione w czasie smarowania. Większość z nich posiada wysokie właściwości kapilarne.
Posiadamy wiele rodzajów smarów, między innymi smary wysokotemperaturowe do łożysk tocznych, do klocków hamulcowych i uniwersalne.
 
Smary te stosuje się do urządzeń elektrycznych, do dużych obciążeń, wysokich temperatur, do smarowania prowadnic trzonów przesuwnych pieców tunelowych. Dużą zaletą jest duży zakres temperatury pracy, który wynosi (w zależności od rodzaju) od -12 do 250 stopni Celsjusza.
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online. Ceny w stosunku do wysokiej jakości produktów są naprawdę atrakcyjne.
Jeden smar, jedna mieszanka a chroni przed chroni przed korozją, dodatkowo zapobiega zapiekaniu się układu hamulcowego.
Przeciwdziała także, ścieraniu się powierzchni współpracujących elementów.
 
Smar sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest na bazie miedzi, a to zapobiega zacieraniu się tłoka w cylindrze. Poza tym  wypiera wodę. Jest odporny na czynniki zewnętrzne takie jak: zasada, kwasy i wcześniej wspomniana woda. Nawet w warunkach ekstremalnych jest trwale przyczepny.
 
Od dziś stosuj najwyższej jakości smary, i ciesz się żywotnością klocków i tarcz hamulcowych, biegunów akumulatora, łożysk i przegubów.
 
W wyszukiwarce mają Państwo możliwość wybrać smar według producenta, ceny lub zastosowania. Zakupy powyżej 500 złotych, są nagradzane darmową wysyłką.

Wyświetlanie 1 - 24 z 36 produktów