Smary wysokotemperaturowe

Jest 40 produktów.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu smary wysokotemperaturowe. Smary takie są odporne na wysokie naciski, trwale przyczepione w czasie smarowania. Większość z nich posiada wysokie właściwości kapilarne.
Posiadamy wiele rodzajów smarów, między innymi smary wysokotemperaturowe do łożysk tocznych, do klocków hamulcowych i uniwersalne.
 
Smary te stosuje się do urządzeń elektrycznych, do dużych obciążeń, wysokich temperatur, do smarowania prowadnic trzonów przesuwnych pieców tunelowych. Dużą zaletą jest duży zakres temperatury pracy, który wynosi (w zależności od rodzaju) od -12 do 250 stopni Celsjusza.
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online. Ceny w stosunku do wysokiej jakości produktów są naprawdę atrakcyjne.
Jeden smar, jedna mieszanka a chroni przed chroni przed korozją, dodatkowo zapobiega zapiekaniu się układu hamulcowego.
Przeciwdziała także, ścieraniu się powierzchni współpracujących elementów.
 
Smar sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest na bazie miedzi, a to zapobiega zacieraniu się tłoka w cylindrze. Poza tym  wypiera wodę. Jest odporny na czynniki zewnętrzne takie jak: zasada, kwasy i wcześniej wspomniana woda. Nawet w warunkach ekstremalnych jest trwale przyczepny.
 
Od dziś stosuj najwyższej jakości smary, i ciesz się żywotnością klocków i tarcz hamulcowych, biegunów akumulatora, łożysk i przegubów.
 
W wyszukiwarce mają Państwo możliwość wybrać smar według producenta, ceny lub zastosowania. Zakupy powyżej 500 złotych, są nagradzane darmową wysyłką.

Wyświetlanie 1 - 24 z 40 produktów

Smar wysokotemperaturowy to produkt, którego zastosowanie gwarantuje wykorzystywanym w danym mechanizmie łożyskom prawidłowe pełnienie swojej funkcji – podtrzymywanie innego elementu w taki sposób, by ten mógł w swobodny sposób dokonywać ruchu obrotowego. Szeroki wybór wspomnianych substancji oferuje swoim klientom renomowana hurtownia Rombor. Osoby korzystające z jej usług na pewno znajdą dla siebie odpowiednie artykuły, ponieważ ich różnorodność jest na tyle duża, by bez problemu mogła zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie proponujemy m.in. smar do wysokich temperatur marki BENTERM w opakowaniu o pojemności 0.85 kg. Jego producent (firma NAFTOCHEM) gwarantuje, iż doskonale sprawdzi się w połączeniu z łożyskami tocznymi oraz ślizgowymi, wykonującymi swoją pracę w ekstremalnych warunkach, za jeden z których uznać należy temperaturę wynoszącą powyżej 200 stopni Celsjusza. Ponadto wspomniany produkt jest w stanie pracować w łożyskach przy dostępie wody oraz pary wodnej. Nie jest on jednak jedynym, który mamy przyjemność zaoferować.

Usprawnienie pracy różnego rodzaju łożysk

Wszystkim klientom polecamy również smary wysokotemperaturowe MOLITERM, wykonane przez firmę NAFTOCHEM. Powstały one z myślą o łożyskach tocznych i ślizgowych, pracujących w temperaturze wynoszącej więcej niż 20 stopni Celsjusza oraz narażonymi na zmaganie się ze szczególnie dużymi obciążeniami. Znajdujące się w składzie substancji trzy dwusiarczki molibdenu przyczyniają się natomiast do tego, że w jeszcze znaczniejszym stopniu nadaje on pożądanego ślizgu łożyskom, usprawniając ich działanie. Wymienione produkty są jednymi z wielu, których dystrybucją zajmuje się hurtownia Rombor. Chcąc poznać pozostałe odmiany smarów i ich przeznaczenie, zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej lub kontaktu. Wówczas klient ma okazję pozyskać informacje dotyczące produktów marki MOLIPAS, HYLOMAR czy HERMETON, równie wysokiej jakości, jak wcześniej przez nas wymienione.

Informacja