Części do skrzyni biegów

Jest 247 produktów.

Elementy skrzyni biegów

Skrzynia biegów, jak wszyscy kierowcy zapewne doskonale wiedzą, działa w samochodzie w podobny do przerzutek rowerowych sposób. Umożliwia bowiem zmianę przełożeń, dzięki czemu auto jest w stanie, w zależności od tego, w jaki sposób w danym momencie ustawiona została gałka przekładni, osiągnąć daną prędkość. 

Poprawne funkcjonowanie opisywanego podzespołu ma zatem niebagatelne znacznie, jeśli chodzi o działanie całej maszyny. Jego ewentualna awaria może narazić właściciela pojazdu na duży koszt naprawy, nie wspominając już o stracie nerwów oraz braku możliwości korzystania z wozu przez określony czas. Aby do tego nie doszło, należy zatem dbać o skrzynię biegów i co pewien czas wymieniać tworzące ją elementy. Te zaś oferuje Państwu ceniona na rodzimym rynku hurtownia Rombor.

Zadbaj o przekładnię swego samochodu razem z Rombor

Wewnątrz przekładni znajdują się m.in. koło zębate, łożyska czy różnego rodzaju wałki (główny, pośredni i sprzęgłowy). Wszystkie te produkty posiadają jedną wspólną cechę – dość często ulegają zepsuciu, ponieważ praca przez nie wykonywana jest bardzo duża. Odpowiednia ich konserwacja może znacznie wydłużyć czas poprawnego działania opisywanych elementów, ale na pewno nie wykluczy całkowicie ryzyka ich zepsucia się. Zdecydowanie warto więc raz na jakiś czas wymienić wnętrze skrzyni biegów, korzystając z naszej oferty. 

Znajdują się w niej wyjątkowo odporne na skutki upływającego czasu i działanie korozji produkty, powstałe w najlepszych fabrykach polskich oraz europejskich. Ich wykorzystanie znacznie poprawia działanie przekładni, pozwalając uniknąć generowania przez nią charakterystycznych, nieprzyjemnych dźwięków, wpływających niekorzystnie na komfort jazdy. Wszystkie artykuły znajdujące się w naszym sklepie są fabrycznie nowe, co sprawia, że ich funkcjonalność stoi na bardzo wysokim poziomie i jest w stanie zadowolić absolutnie wszystkich właścicieli samochodów, szczególnie dbających o stan swoich pojazdów.

Wyświetlanie 1 - 24 z 247 produktów