Łożyska walcowe

Jest 1892 produktów.
Wyświetlanie 1 - 24 z 1892 produktów
Nasz sklep internetowy Rombor posiada różnorodne łożyska, używane w wielu gałęziach przemysłu. Szukając najtrwalszych rozwiązań trzeba zapoznać się z ofertą łożysk walcowych. Wytrzymują one znaczne obciążenia promieniowe, dlatego stosuje się je na przykład w obrabiarkach do metali. Cechą, która je wyróżnia to rozdzielna budowa. Właśnie ten element pozwala przez łożyska walcowe na przenoszenie większych obciążeń niż inne łożyska. Dodatkowo sprawia, że łożyska walcowe są znacznie prostsze w montażu. Uniwersalność, prostota, trwałość i atrakcyjne ceny sprawiają, że łożyska tego typu są często używane w praktyce.

W naszej ofercie online jest dostępny różnorodny wybór łożysk w wielu odmianach konstrukcyjnych i rozmiarach. W celu ułatwienia wyszukiwanie łożyska zostały pogrupowane względem budowy. Znajdą Państwo na naszej stronie łożyska walcowe 1-rzędowe, łożyska walcowe 2 i wielorzędowe (niewielkie tarcie, wysoka nośność i długi czas eksploatacji), łożyska walcowe bez koszyka (znoszą bardzo silne obciążenia promieniowe przy umiarkowanej prędkości), łożyska walcowe bez pierścienia wewnętrznego (zastępuje go odpowiednio utwardzony czop wału), łożyska walcowe - pierścienie, łożyska walcowe bez pierścienia zewnętrznego (pozwala na ograniczoną ruchomość poprzeczną w gnieździe).

Zastosowanie podczas produkcji materiałów wysokiej jakości w dobrym stosunku do ceny sprawia, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna do innych dostępnych na rynku. Zakup naszych produktów to doskonała inwestycja.
  • d5f1c3511cf5eb3cecddeee9ef3997d7.png

Informacja