Łożyska liniowe - prowadnice szynowe

Nasza hurtownia oferuje najwyższej jakości łożyska liniowe i prowadnice szynowe. Oba produkty posiada w asortymencie również nasz sklep internetowy. Sprzedaż online, którą prowadzimy to wysoka jakość i korzystne ceny. Proponowane przez nas akcesoria, podzespoły, osprzęty idealnie sprawdzą się w każdych warunkach.

Łożyska liniowe występują w wersjach: otwartej, zamkniętej, regulowanej oraz z kołnierzem. Najczęściej pełnią funkcję małych elementów, które umożliwiają bardziej dokładną regulację poszczególnych maszyn i składających się na nie podzespołów. Ponadto urządzenie może być sterowane z większą dokładnością. Obróbka wykonywana jest wówczas precyzyjnie. Walorem zastosowania łożysk jest niewątpliwie ich niska cena. Stanowią tańszy zamiennik śrub i nakrętek różnego rodzaju. Na korzyść takiego rozwiązania przemawia również fakt, że praca z łożyskami tego rodzaju przebiega szybciej, a same elementy wyróżniają się większymi możliwościami.

Prowadnice szynowe są natomiast wykorzystywane są natomiast do precyzyjnego, pozbawionego tarć ruchu występującego w pozycjonowaniu liniowym. Podczas użytkowania prowadnic uzyskuje się możliwe staje się manualne pozycjonowanie oraz płynne i komfortowe działanie maszyny. Tarcie jest wówczas niewielkie. Dzięki dostosowaniu elementu do transportu dużych obciążeń, prowadnice tego rodzaju sprawdzają się w praktycznie w każdym rozwiązaniu. Spełnia przy tym wszystkie wymagania w zakresie konstrukcyjnym. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty ułatwią Państwu pracę.

Zaloguj się
Menu