Pasy zębate

Jest 2397 produktów.

Pasy zębate zostały stworzone w celu przenoszenia momentu obrotowego z zęba pasa na ząb koła pasowego. Ich działanie jest w zasadzie podobne do działania pasów klinowych. Przewagą nad pasem klinowym jest brak poślizgu między zębami w trakcie obracania oraz brak konieczności zastosowania tak silnego naciągu podczas pracy. Ma to bardzo duże znaczenie dla żywotności łożyska, jednocześnie zmniejszając koszty jego eksploatacji. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, pasy te doskonale sprawdzą w różnych zastosowaniach motoryzacyjnych.
 
Poniższy asortyment oferuje szeroki wybór pasów zębatych, które doskonale spełnią Twoje oczekiwania. Ich ceny wykazują niezwykle korzystny stosunek do jakości, dzięki czemu zakup produktu u nas jest nie lada gratką.  Różnią się one przede wszystkim rozmiarem, ilością oraz rozkładem zębów oraz materiałem, z którego zostały wykonane. Dzięki tak dużej różnorodności z pewnością znajdziesz tutaj idealny model dla siebie. Pasy zębate, które trafiają do naszej oferty, pochodzą od najlepszych producentów, takich jak Optibelt, Megadyne, Gates. Dzięki starannemu wykonaniu, przy zastosowaniu najlepszych materiałów, stanowią one doskonałą propozycję dla Ciebie.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem. Nasz sklep internetowy oferuje wygodny zakup online oraz niezwykle konkurencyjne ceny. Produkty, które oferujemy śmiało rywalizują z odpowiednikami z o wiele wyższej półki cenowej, a w swoim przedziale cenowym nie mają sobie równych.

Wyświetlanie 1 - 24 z 2397 produktów