Jest 25 produktów.

Płyty gumowe

W celu pokrycia podłogi w danym pomieszczeniu najczęściej stosowane są dywany i wykładziny, które jednak zdecydowanie nie należą do najbardziej odpornych. Ich styczność z poszczególnymi substancjami nie jest wskazana, dlatego coraz częściej – szczególnie w obiektach przemysłowych – zastępują je płyty gumowe, których zakup oferujemy ...

Płyty gumowe

W celu pokrycia podłogi w danym pomieszczeniu najczęściej stosowane są dywany i wykładziny, które jednak zdecydowanie nie należą do najbardziej odpornych. Ich styczność z poszczególnymi substancjami nie jest wskazana, dlatego coraz częściej – szczególnie w obiektach przemysłowych – zastępują je płyty gumowe, których zakup oferujemy Klientom sklepu internetowego ROMBOR. Korzystając z naszych usług, możesz szybko i wygodnie pozyskać praktycznie dowolną liczbę produktów o różnych wymiarach. Za ich pomocą zdołasz skutecznie zabezpieczyć zarówno małą, jak i o wiele większą przestrzeń.

Co sprawia, że popularność płyt gumowych wzrasta?

Olejoodporne oraz do ogólnego przeznaczenia – m.in. takiego rodzaju płyty gumowe składają się na asortyment naszego sklepu. Materiał, z którego zostały wykonane, należy nie tylko do najpopularniejszych na świecie tworzyw, ale również wysoce użytkowych. Wpływa na to w głównej mierze fakt, iż jest szczególnie odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także czynniki zewnętrzne w postaci m.in. wybranych zjawisk atmosferycznych. Płyty gumowe, których dystrybucję prowadzimy, wzbudzają duże zainteresowanie wśród Klientów również ze względu na zdolność bezproblemowego zatrzymywania ciepła, nieprzewodzenie prądu oraz niewielki zazwyczaj współczynnik odkształcenia po ścisku. Nic więc dziwnego, że w obecnych czasach stosowane są szczególnie tam, gdzie zachodzi zwiększone ryzyko uszkodzenia danej powierzchni. Płyty gumowe ze sklepu ROMBOR są bowiem w stanie efektywnie je przed tym uchronić, a przy tym prezentują się korzystnie pod względem wizualnym.

Płyty gumowe – główne zalety

Zachęcając Cię do zakupu proponowanych przez nas płyt gumowych, warto podkreślić również inne – poza wymienionymi powyżej – ich zalety. Do atutów na pewno trzeba zaliczyć antypoślizgowość wpływającą korzystnie na poziom bezpieczeństwa przemieszczających się na nich osób. Pamiętaj również o tym, że opisywane artykuły skutecznie tłumią hałas, który powstaje np. po upadku ciężkiego przedmiotu ze znacznej wysokości. Temperatura pracy płyt gumowych wynosi z kolei najczęściej między -30, a 70 stopni Celsjusza, co również stanowi ich niezaprzeczalny atut. Podobnie zresztą, jak ich atrakcyjność cenowa, którą gwarantujemy każdemu Klientowi sklepu internetowego ROMBOR. W naszym bogatym asortymencie można znaleźć znacznie więcej wysokiej jakości wyrobów stosowanych w szeroko pojętym przemyśle. Nie czekaj więc i sprawdź, co poza płytami gumowymi dla Ciebie przygotowaliśmy.

Less
Więcej
Wyświetlanie 1 - 24 z 25 produktów

Filtruj według:

Informacja