Informacja

Producenci

Oprawy i zespoły łożyskowe

Oprawa łożyskowa to cześć przeznaczona do zabudowy łożysk wyposażona w gotowe uszczelnienia. To specjalnie zaprojektowane środowisko dla poprawnej pracy łożyska. Oprawy stojące, kołnierzowe i inne umożliwiają zamontowanie wału z łożyskiem na płaszczyźnie. W zależności od budowy oprawy, płaszczyzna może być równoległa lub prostopadła do osi wału.
 
Zespół łożyskowy to oprawa z wmontowanym łożyskiem. Prosta konstrukcja ułatwia wymianę łożyska. Zespół łożyskowy składający się z łożyska i oprawy od tego samego producenta to gwarancja jak najlepszego spasowania i współpracy obu elementów.
 
Oprawy i zespoły łożyskowe kompensują umiarkowaną niewspółosiowość wstępną. Niektóre zestawy są tak szczelne, że nie wymagają dosmarowywania.
 
Nasz sklep internetowy proponuje korzystne ceny na oprawy i zespoły łożyskowe. Jeśli chcesz osobiście spotkać się z nami i skorzystać z rad doświadczonych sprzedawców łożysk, zapraszamy do naszych punktów w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie. Możesz też zamówić towar online, a natychmiast przygotujemy wysyłkę.
 
Często oprawy zamontowane przez producenta danej maszyny zużywają się szybciej, niż było to w planach. Rozwiązaniem jest zastosowanie produktów wyższej jakości. Zwykle też kupowanie części zamiennych od producenta maszyny jest drogie, a na dostawę z magazynów należy długo czekać. Dzięki naszemu katalogowi dobranie właściwego zamiennika nie powinno sprawiać kłopotów. Oprawy łożyskowe i zespoły dobrane samodzielnie i kupione ze sklepu detalicznego oznaczają lepszy stosunek jakości do ceny.

Oprawy i zespoły łożyskowe  Jest 633 produktów.

Podkategorie

 • Oprawy - elementy

  Oprawy - elementy

 • Oprawy do ł....

  Poniższa oferta prezentuje różnorodne oprawy do łożysk baryłkowych i wahliwych. Łożyska baryłkowe, jak sama nazwa wskazuje, to taki rodzaj, w którym elementy toczne mają kształt baryłkowaty. Stosuje się je do łożyskowania wielkogabarytowych maszyn, dzięki możliwości przenoszenia dużych obciążeń. Łożyska baryłkowe zaliczają się do grupy produktów, określanych jako łożyska wahadłowe, pośród których można wyróżnić na przykład łożyska wahliwe kulkowe. Ten typ łożysk posiada bardzo dużo pozytywnych cech, które dodają układowi efektywności i wytrzymałości.
   
  Niezależnie od tego, czy stosujesz łożyska baryłkowe, czy inne łożyska wahliwe, niezwykle ważnym elementem całego układu są oprawy. Oprawa jest produktem, który ma na celu zabudowę łożyska, jego ochronę oraz uszczelnienie. Zastosowanie dobrej oprawy zagwarantuje nam długotrwałą i skuteczną pracę łożysk. Nasz sklep internetowy oferuje najróżniejsze rodzaje opraw, których ceny są niezwykle konkurencyjne. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz idealną oprawę dla swoich potrzeb. Prezentowane tutaj produkty różnią się rodzajem uszczelnienia, sposobem wykonania oraz rozmiarem. Dzięki temu doskonale dostosujesz wybór do swoich indywidualnych potrzeb. Nasze oprawy do łożysk baryłkowych i wahliwych to wysokiej jakości sprzęt, który zapewni Ci długotrwałe użytkowanie łożyska. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami proponowanych przez nas towarów. Oferujemy szybki i wygodny zakup online oraz niezwykle korzystne ceny.

 • Oprawy do ł....

  Oprawy do ł. samonastawnych

 • Oprawy i zespoły...

  Oprawy i zespoły łożyskowe