Łożyska kulkowe zwykłe miniaturowe

Jest 104 produktów.
Wyświetlanie 1 - 24 z 104 produktów

Łożyska to element techniczny, który znajduje szerokie zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. W efekcie  można je znaleźć w najróżniejszych miejscach m.in. w najróżniejszych maszynach. Szczególnie dotyczy to łożysk, w których znajdują się najbardziej uniwersalne elementy toczne - kulki.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór łożysk z różnych grup, również w wersji miniaturowej kulkowych. Przydają się w niewielkich urządzeniach lub maszynach o drobnych częściach. W takich miejscach łożyska o standardowych wymiarach nie spełniłyby swojej roli. Z tego powodu powstały łożyska kulkowe zwykłe miniaturowe. Wyróżniają się one niewielkim rozmiarem - średnice nie przekraczają 30 mm. Chociaż są dużo mniejsze od swoich standardowych odpowiedników, to w pełni zachowały ich właściwości. Łożyska kulkowe zwykłe miniaturowe są w pełni przystosowane do pracy z dużą prędkością obrotową oraz doskonale przenoszą obciążenia promieniowe. Nie są przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie występują znaczne wychylenia kątowe (te łożyska mają ograniczoną zdolność do pracy w wychyleniu).

Nasza hurtownia słynie z bogatej oferty produktów dostępnej przez sklep online. Tak jest również w tym przypadku. Łożyska są dostępne w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz potrzebny element. Ze względu na wysoką jakość wykonania części toczne są wysoce niezawodne i trwałe. Prostota i wytrzymałość to nie jedyne zalety. Zadbaliśmy również o atrakcyjne ceny - przystępne dla każdego.