Jest 794 produktów.

Łożyska kulkowe skośne jednorzędowe jednokierunkowe

Działalność sklepu internetowego ROMBOR od lat opiera się w głównej mierze na dostarczaniu naszym Klientom możliwie jak najbardziej różnorodnych wyrobów tocznych. Wśród nich musiały się więc znaleźć również m.in. łożyska kulkowe skośne jednorzędowe, jednokierunkowe. W celu ich nabycia polecamy ...

Łożyska kulkowe skośne jednorzędowe jednokierunkowe

Działalność sklepu internetowego ROMBOR od lat opiera się w głównej mierze na dostarczaniu naszym Klientom możliwie jak najbardziej różnorodnych wyrobów tocznych. Wśród nich musiały się więc znaleźć również m.in. łożyska kulkowe skośne jednorzędowe, jednokierunkowe. W celu ich nabycia polecamy skorzystanie z przygotowanej oferty, co stanowi nie tylko wygodne i szybkie, ale też opłacalne rozwiązanie. Proponowane komponenty dystrybuujemy bowiem w bardzo atrakcyjnej cenie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę charakterystyczną dla nich, wysoką jakość wykonania.

Cechy, zastosowanie i główne atuty łożysk kulkowych skośnych

Łożyska kulkowe skośne jednorzędowe jednokierunkowe, choć swoim wyglądem w dużym stopniu przypominają zwykłe łożyska kulkowe, różnią się od nich pod pewnymi względami. Mamy tu na myśli m.in. fakt, iż ich wyprofilowana bieżnia umożliwia sprawne przenoszenie obciążeń osiowych w jednym kierunku – jak wskazuje sama nazwa opisywanych artykułów. Pomimo swojej dość znacznej wrażliwości na błędy ugięcia oraz występowanie niewspółosiowości wału, oferowane produkty są powszechnie stosowane w przemyśle. Z łożysk kulkowych skośnych jednorzędowych jednokierunkowych korzystają m.in. producenci wrzecion obrabiarek. Warto przy tym podkreślić, że dostępne w naszym sklepie wyroby pochodzą od najlepszych ich wykonawców, a zatem takich firm, jak: KOYO, NACHI czy NKE. Powstając z wysokiej klasy stali i innych, równie odpornych na uszkodzenia tworzyw, gwarantują swoim nabywcom efektywne działanie przez długi czas.  

Dostępne w różnych odsłonach łożyska kulkowe skośne do przenoszenia obciążeń w jednym kierunku

Dostępne w sklepie internetowym ROMBOR łożyska kulkowe skośne jednorzędowe jednokierunkowe służą najczęściej do przenoszenia obciążeń osiowych. Ich znaczną zaletę stanowi brak problemów podczas dokonywania montażu, a także posiadanie masywnych koszyków ze stali, tworzyw termoplastycznych czy mosiądzu – w zależności od wybranego przez Klienta modelu. Do nabycia naszych artykułów kolejne osoby zachęca także wysoka klasa dokładności, w której zostały wykonane (między P2 a P6). Niektóre z nich wyposażono dodatkowo w dwustronne uszczelnienie kauczukowe, co jeszcze korzystniej wpływa na ich działanie w poszczególnych mechanizmach. Jeśli więc również potrzebujesz łożyska kulkowego skośnego jednorzędowego jednokierunkowego o określonych gabarytach, polecamy nasze usługi, zapewniając stały dostęp do bardzo szerokiej grupy takich właśnie wyrobów tocznych, cenionych nie tylko na polskim, ale również zagranicznym rynku.

Less
Więcej
Wyświetlanie 1 - 24 z 794 produktów