HA 1400 LW PAS KLINOWY KLEBERG

Wymiary
zewnatrz 1400mm szerokosc 13mm

Porównywać Dodaj do listy życzeń
Dostępność wg. Lokalizacji Ilość Dostawa
Częstochowa 19 1 dzień
Pajęczno 13 7 dni
Kłobuck 3 3 dni
Kucelin Cz-wa 0 2 dni
Symbol: 8201301400 KLEB
Opis

HA 1400 LW PAS KLINOWY KLEBERG

Pas klinowy marki KLEBERG to produkt klasycznego typu, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, poszukujących nie tylko funkcjonalności, ale także jakości i trwałości. Pas klinowy HA 1400 LW to gwarancja doskonałego działania w każdych warunkach do ogólnego zastosowania.

Trwałość i niezawodność – pas klinowy HA 1400 LW marki KLEBERG

Pas klinowy marki KLEBERG to produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji precyzyjnym wykonaniem i dopasowaniem do różnorodnych zastosowań. Jednym z kluczowych atutów tego produktu jest jego trwałość. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów najwyższej jakości pas ten jest odporny na działanie wysokich i niskich temperatur. To gwarantuje jego długą żywotność nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Co więcej, pas klinowy KLEBERG jest również odporny na oleje, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla branży przemysłowej.


Wybierając produkt marki KLEBERG, inwestują Państwo w niezawodność i długotrwałe działanie. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo pasa klinowego do zastosowań przemysłowych, czy do innych maszyn, ten produkt z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Szczegóły produktu
KLEBERG
8201301400 KLEB
Nowy

Opis

ProducentKLEBERG
Zastosowanieogólnego stosowania
Typklasyczne
Dodatkowe informację
Opinie(0)
Opinie

Brak recenzji użytkowników.

Przeglądasz “HA 1400 LW PAS KLINOWY KLEBERG”

png , jpg, gif
Zapytaj o produkt
Zaloguj się
Menu