Zwykłe łożyska kulkowe

Jest 7248 produktów.

Zwykłe łożyska kulkowe

Łożyska to części danego urządzenia, np. samochodu, których głównym zadaniem jest podtrzymywanie innego, większego zazwyczaj, elementu, pozwalając mu jednocześnie na swobodny ruch obrotowy. Jak zatem można się łatwo domyślić, ich awaria sprawia, że poszczególne podzespoły z nimi połączone również przestają działać.
To z kolei pociąga za sobą kolejne konsekwencje w postaci zahamowania pracy następnych części, aż wreszcie dany mechanizm przestaje funkcjonować zupełnie. Warto więc poświęcić wielką uwagę małym elementom, ponieważ gdy ulegną awarii, prędzej czy później poskutkuje to powstaniem kolejnych.
Zwykłe łożyska kulkowe są jednymi z takich właśnie artykułów. Pozornie wydają się nieistotne w porównaniu np. z silnikiem, skrzynią biegów czy hamulcami samochodowymi, ale posiadają jednak równie duże znaczenie. Dlatego należy szczególnie dbać o ich stan, a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów, jak najprędzej dokonać zakupu odpowiednich części zamiennych. Ich dystrybucją (zarówno hurtową, jak i detaliczną) od wielu już lat zajmuje się firma Rombor. Korzystający z naszych usług klienci wiedzą doskonale, że dzięki nam zawsze zyskują produkt najwyższej klasy i gwarantujący długotrwałe działanie.

Wyświetlanie 1 - 24 z 7248 produktów

Wymiary zwykłych łożysk kulkowych i ich zastosowanie

Zwykłe łożyska kulkowe są powszechnie używane na całym świecie i stosowane nie tylko w samochodach, ale również w innych urządzeniach. Nie psują się często, ale gdy jednak już do tego dojdzie, nie powinniśmy zwlekać zbyt długo z pozyskaniem ich zamienników. Nabyć je jesteśmy w stanie bez większego problemu, ale zanim dokonamy zakupu, powinniśmy dobrze zastanowić się, z usług którego sklepu jest najlepiej skorzystać. Część z nich bowiem oferuje artykuły wykonane niechlujnie i z mało odpornych na uszkodzenia materiałów.
My jednak, chcąc dostarczać klientom, elementy wyłącznie dobrej jakości i wykonane według wszelkich norm europejskich, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami. Dzięki temu mamy przyjemność zaproponować Państwu łożyska w atrakcyjnej cenie. Zainteresowanie nimi utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie już od wielu lat, na co wpływa przede wszystkim ich funkcjonalność. Proponowane przez nas artykuły oraz dostępne wymiary zwykłych łożysk kulkowych zapewniają prawidłowe funkcjonowanie nawet w momencie, gdy przymocowana do nich część obraca się szczególnie szybko. Wymiary produktu zostały podane bezpośrednio nad ceną danego modelu.

Zwykłe łożyska kulkowe – prosty montaż i niezawodność

Ponadto, nasze łożyska znakomicie sprawdzają się podczas przenoszenia obciążeń promieniowych, a także osiowych, które działają w obydwu kierunkach. Ich montaż nie zajmuje wiele czasu i dokonać go może praktycznie każdy mechanik, co również należy uznać za wielką zaletę charakteryzowanego produktu. Wykonane z wyjątkowo trwałego materiału – stali nierdzewnej – gwarantują odporność na powstawanie korozji, która bardzo często atakuje poszczególne części samochodowe lub wchodzące w skład innego urządzenia. Przedstawiane w tym miejscu łożyska zwykłe powstają zazwyczaj w następujących seriach wymiarowych: 60, 62, 63, 64, 160, 818 i 619 i właśnie w takie modele znajdują się w naszym asortymencie.

Filtruj według:

Otwór stożkowy o zbieżności :
Rowek :
Klasa dokładności :
Cichobieżność :

Informacja