Łożyska stożkowe metryczne

Elementem, który niezwykle często jest stosowany podczas konstrukcji maszyn, są łożyska. Ze względu na ogromną różnorodność w konstrukcjach powstało wiele modeli łożysk. Każde z nich ma do spełnienia inne zadania. Z tego wynika konkretne zastosowanie poszczególnych elementów. Dlatego warto zawczasu ustalić jakie łożysko najlepiej odpowiada na zapotrzebowanie i najlepiej sprawdzi się w praktyce. Czym w takim razie charakteryzują się łożyska stożkowe metryczne?

Łożyska tego typu, oferowane przez nasz sklep internetowy, są stosowane głównie w miejscach, gdzie jest wymagana praca z jednoczesnymi obciążeniami promieniowymi i osiowymi. Te duże, złożone obciążenia mogą być przenoszone tylko w jednym kierunku. Łożyska stożkowe metryczne składają się z dwóch pierścieni - zewnętrznego i wewnętrznego oraz koszyka zawierającego elementy toczne. Wałki są nachylone w stronę górnej części łożyska. Łożyska stożkowe mogą być łączone w zestawy, jeśli istnieje potrzeba przenoszenia obciążeń w dwóch kierunkach.

Nasza hurtownia posiada szeroką ofertę łożysk stożkowych metrycznych. Dostępne są modele o różnych wymiarach. Z pewnością znajdą Państwo odpowiedni model dostosowany do konkretnych potrzeb. Każdy model jest dostępny online w dużych ilościach. Do produkcji łożysk zostały użyte wyłącznie materiały wysokiej jakości. W związku z tym oferujemy atrakcyjne ceny w połączeniu z trwałością, wytrzymałością oraz długim czasem eksploatacji. Z pewnością będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wyboru.

Stany magazynowe
Częstochowa: 149 szt.
Kłobuck: 3 szt.
Pajęczno: 1 szt.
Wymiary
wewnatrz 30mm zewnatrz 62mm szerokosc 17.25mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 104 szt.
Kłobuck: 7 szt.
Pajęczno: 4 szt.
Kucelin Cz-wa: 25 szt.
Wymiary
wewnatrz 25mm zewnatrz 52mm szerokosc 16.25mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 115 szt.
Kłobuck: 5 szt.
Wymiary
wewnatrz 40mm zewnatrz 80mm szerokosc 19.75mm
Zaloguj się
Menu