Łożyska igiełkowe cienkościenne

Łożysko igiełkowe to niewielkie łożysko walcowe o cienkich pierścieniach i z wieloma długimi wałeczkami spełniającymi funkcję elementów tocznych.

Łożyska igiełkowe cienkościenne to łożyska igiełkowe z pierścieniem zewnętrznym. Stosuje się je tam, gdzie oprawa w miejscu zamontowania łożyska nie może być wykorzystana jako bieżnia. Pierścień zewnętrzny jest maksymalnie cienki, a wewnętrzny zwykle wcale nie występuje. Ciasne osadzenie pierścienia zewnętrznego na zasadzie tłoczenia powoduje, że są to łożyska nierozłączne. Ich montaż wymaga ciasnego spasowania w otworze oprawy. Podstawowymi zaletami łożysk igiełkowych cienkościennych są ich niewielkie rozmiary i możliwość ich zamontowania w miejscu, gdzie pierścień zewnętrzny jest wymagany.

Nasz sklep internetowy zawiera w swojej ofercie niezawodne łożyska igiełkowe cienkościenne. Punkty naszej sieci mieszczą się w Częstochowie, Kłobucku i Pajęcznie. Przyjedź osobiście i skorzystaj z porad naszych ekspertów bądź zamów towar online. Jesteśmy pewni, że pozytywnie zaskoczą cię nasze ceny i jakość obsługi.

Nierzadko zdarza się, że łożyska igiełkowe cienkościenne zamontowane przez producenta maszyny zużywają się szybciej, niż było to przewidziane. Rozwiązaniem może być zastosowanie modelu wyższej nośności. Ponadto kupowanie części zamiennych od producenta jest drogie i czasami na dostawę trzeba długo czekać. Dzięki naszemu szczegółowemu katalogowi dobranie właściwego zamiennika nie nastręcza trudności. Samodzielnie kupione łożyska oznaczają lepszy stosunek jakości do ceny.

Stany magazynowe
Częstochowa: 1468 szt.
Kłobuck: 47 szt.
Kucelin Cz-wa: 216 szt.
Wymiary
wewnatrz 15mm zewnatrz 21mm szerokosc 16mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 3 szt.
Kłobuck: 16 szt.
Kucelin Cz-wa: 15 szt.
Wymiary
wewnatrz 15mm zewnatrz 21mm szerokosc 12mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 31 szt.
Pajęczno: 2 szt.
Wymiary
wewnatrz 16mm zewnatrz 22mm szerokosc 22mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 22 szt.
Kłobuck: 9 szt.
Wymiary
wewnatrz 18mm zewnatrz 24mm szerokosc 12mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 19 szt.
Kłobuck: 12 szt.
Wymiary
wewnatrz 15mm zewnatrz 21mm szerokosc 16mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 10 szt.
Kucelin Cz-wa: 20 szt.
Wymiary
wewnatrz 15mm zewnatrz 21mm szerokosc 16mm
Stany magazynowe
Częstochowa: 23 szt.
Pajęczno: 6 szt.
Wymiary
wewnatrz 10mm zewnatrz 14mm szerokosc 12mm
Zaloguj się
Menu