Informacja

Producenci

Simmeringi  Jest 5320 produktów.

Podkategorie

 • Simmeringi jednowargowe

  Wszystkim miłośnikom motoryzacji znane jest takie pojęcie jak simmeringi jednowargowe.  Jest to gumowy pierścień, który został usztywniony specjalną wkładką z metalu. Niekiedy także jest obudowany dodatkową pokrywą ze sztywnej blachy. Świetnie się sprawdza w przypadku elementów obracających się, które pracują na przykład w oleju, smarze lub innym wodnym środowisku.  Słowo pochodzi od Waltera Simmera, który w 1929 zastosował innowacyjne uszczelnienie w swojej maszynie przeznaczonej do garbowania skóry. Zamiast łojowego sznura, który był ówcześnie często używany, zastosował skórzany pasek. W ten sposób stworzył swoistą wargę, która pomogła mu osiągnąć większą obrotową prędkość wału. Nie bez znaczenia był także fakt wydłużenie trwałości całej uszczelki. Dziś simmeringi jednowargowe są jednym z najpopularniejszych uszczelnień wałów, które się obracają. Oczywiście przez tyle lat szczegóły całego urządzenia uległy modyfikacji, aby jeszcze lepiej spełniać swoje zadanie, czyli udaremnić możliwość przesiąkania oleju z przeciwległych stron wału.  Warto wiedzieć, że simmeringi jednowargowe świetnie się sprawdzają w sytuacjach, gdy projektant urządzenia użył także inne elementy, aby wargi simmeringa były chronione przed wywinięciem.
  Nasz sklep internetowy proponuje simmeringi najlepszej jakości. Konkurencyjne ceny oraz znakomity wybór online to nie wszystko, co możemy ci zaoferować. Nasi pracownicy zawsze służą poradą. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj się na najlepszy sprzęt oraz najlepsze ceny!

 • Simmeringi dwuwargowe

  Simmeringi dwuwargowe

 • Smary wysokotemperaturowe

  Nasz sklep internetowy oferuje Państwu smary wysokotemperaturowe. Smary takie są odporne na wysokie naciski, trwale przyczepione w czasie smarowania. Większość z nich posiada wysokie właściwości kapilarne.
  Posiadamy wiele rodzajów smarów, między innymi smary wysokotemperaturowe do łożysk tocznych, do klocków hamulcowych i uniwersalne.
   
  Smary te stosuje się do urządzeń elektrycznych, do dużych obciążeń, wysokich temperatur, do smarowania prowadnic trzonów przesuwnych pieców tunelowych. Dużą zaletą jest duży zakres temperatury pracy, który wynosi (w zależności od rodzaju) od -12 do 250 stopni Celsjusza.
   
  Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online. Ceny w stosunku do wysokiej jakości produktów są naprawdę atrakcyjne.
  Jeden smar, jedna mieszanka a chroni przed chroni przed korozją, dodatkowo zapobiega zapiekaniu się układu hamulcowego.
  Przeciwdziała także, ścieraniu się powierzchni współpracujących elementów.
   
  Smar sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest na bazie miedzi, a to zapobiega zacieraniu się tłoka w cylindrze. Poza tym  wypiera wodę. Jest odporny na czynniki zewnętrzne takie jak: zasada, kwasy i wcześniej wspomniana woda. Nawet w warunkach ekstremalnych jest trwale przyczepny.
   
  Od dziś stosuj najwyższej jakości smary, i ciesz się żywotnością klocków i tarcz hamulcowych, biegunów akumulatora, łożysk i przegubów.
   
  W wyszukiwarce mają Państwo możliwość wybrać smar według producenta, ceny lub zastosowania. Zakupy powyżej 500 złotych, są nagradzane darmową wysyłką.

 • Simmeringi inne

  Simmeringi inne

na stronę
Pokazuje 1 - 10 z 5320 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 5320 elementów